تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

امام جمعه روانسر گفت: مقابله با سلطه و استکبار جهانی هدف اساسی و اصلی امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی است.

کد خبر: ۹۴۴۰۰
۱۴:۵۳ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

روحانی اهل سنت مقابله با استکبار جهانی هدف اصلی امام (ره)

دیدارنیوز ـ ماموستا ملا سید «محمد محمدی» روز پنجشنبه در آیین بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) افزود: این انقلاب توانسته است در مدت کوتاهی، دگرگونی و تحولات وسیعی در منطقه و جهان ایجاد کند.

وی تصریح کرد: با گذشت بیش از ۳۰ سال از رحلت امام (ره) راه وی با صلابت و اقتدار ادامه دارد و رهبر معظم انقلاب نیز بر اساس راه امام و اصول انقلاب کشور را هدایت می‌کند.

امام جمعه روانسر اظهار داشت: امام (ره) در مبارزه با ظالمان و استعماگران و تثبیت انقلاب در چارچوب موازین اسلامی، حرکت کرد.

ماموستا محمدی ادامه داد: هدف انقلاب و تقدیم هزار ایثارگر، دفاع از حرمت مسلمانان و حفظ وحدت و برادری بوده و جامعه اسلامی امروز نیازمند وحدت است.

امام (ره) موجب بیداری اسلامی شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه نیز در این مراسم گفت: امام خمینی (ره) بنیانگذار مکتبی است که موجب بیداری اسلامی شده و امروز همه از حریم اسلام دفاع می‌کنند.

حجت الاسلام «یوسف احمدی» افزود: مکتب امام (ره) به مردم ایران اسلامی عزت داد و نباید به انحراف برود.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی قدرتمندترین انقلاب منطقه است، چون پایه گذار آن امام راحل (ره) بوده و بر اساس مکتب الهی شکل گرفته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: انتخابات و مشارکت مردم در سرنوشت خود یکی از مهم‌ترین یادگار‌های امام خمینی (ره) است و باید با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح برای پیشرفت کشور گام برداشت.

۱۴ خرداد سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در سال ۱۳۶۸ و ۱۵خرداد هم سالروز قیام مردم ایران علیه نظام ستم شاهی در سال ۱۳۴۲ است.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: اهل سنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: