تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

ارزش بیت کوین ۵.۱۶ درصد کاهش یافت و در ساعت ۱۸:۰۰ روز شنبه به وقت گرینویچ به ۳۳۸۴۹.۴۷ دلار رسید که به معنای ۱۸۴۲.۹۹ دلار کاهش قیمت است.

کد خبر: ۹۳۶۰۸
۱۱:۲۷ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین

دیدارنیوز ـ به گزارش رویترز، ارز مجازی اتر هم که وابسته به شبکه بلاک چین اتریوم است، ۶.۲۶ درصد در روز شنبه کاهش قیمت داشت و تا ۲۲۶۲.۰۶ دلار پایین آمد یعنی ۱۵۱.۱۱ دلار ارزان‌تر از قیمت قبلی.

کاهش ارزش بیت کوین تا ۳۳۸۴۹ دلار

بیت کوین، بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین ارز مجازی دنیا، ۴۷.۸ درصد نسبت به اوج قیمت ۶۴۸۹۵.۲۲ دلار در چهاردهم آوریل پایین آمده است.

بیت کوین در هفته گذشته بی‌ثباتی کمتری داشته، ولی افزایش فشار‌های نظارتی بر روی این بخش باعث کاهش ۳۸ درصدی ارزش آن طی ماه جاری میلادی شده است. ارزش بیت کوین در حال حاضر مانند ماه ژانویه است و تقریباً به نصف ارزش خود در ماه آوریل رسیده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: