تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی اظهاراتی مضحک مدعی شد که اسرائیل قطب دموکراسی و حاکیت قانون در منطقه بوده و همه شهروندان با یکدیگر برابر هستند!

کد خبر: ۹۳۲۵۵
۱۳:۵۸ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۰

نتانیاهو: اسرائیل قطب دموکراسی و حاکمیت قانون در منطقه است!

دیدارنیوز - به نقل از «میدل ایست مانیتور»، در پی انتقاد وزیر امور خارجه فرانسه از وضعیت موجود در غزه و کشتار فلسطینیان به دست نظامیان صهیونیست، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به این اظهارات «ژان ایو لودریان» واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، نتانیاهو در پاسخ به اظهارات لودریان که اقدام رژیم صهیونیستی را به معنای «آپارتاید بلند مدت و پر سابقه» علیه ملت فلسطین خوانده بود، این اظهارات را دروغ خوانده و مدعی شد: در اسرائیل، تمامی شهروندان، بدون توجه به نژاد آنها در برابر قانون یکسان هستند!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی بدون اشاره به کشتار بی رحمانه مردم غزه در جنگ ۱۲ روزه توسط این رژیم مدعی شد: اسرائیل قطب دموکراسی و حاکمیت قانون در منطقه است و تنها دولت دموکراتیک در منطقه محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است لودریان در اظهارات خود گفته بود: این تنش‌ها به وضوح نشان دهنده این است هر راه حلی به جز راه حل دو دولتی، به معنای شاهد بودن وجود یک حکومت آپارتاید برای بلند مدت خواهد بود.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: