تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به گمانه‎‎‌زنی‌ها درخصوص پوششی بودن برخی کاندیداهای اصولگرا و حضور به جهت کمک‌رسانی در مناظره‌های انتخاباتی به یک کاندیدا، واکنش نشان داد.

کد خبر: ۹۲۵۸۰
۱۱:۰۵ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

واکنش چمران به احتمال پوششی بودن برخی کاندیداهای اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری

دیدارنیوز - مهدی چمران نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در رابطه با احتمال پوششی بودن برخی نامزدهای اصولگرا و حضور آن‌ها صرفاً به منطور کمک به سید ابراهیم رئیسی در جریان مناظرات انتخاباتی، گفت: کسانی که در این دوره در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کردند، پیش از این هم سابقه حضور و ثبت‌نام در انتخابات داشتند و کاندیدا شده‌اند، لذا از هم‌اکنون مساله یار کمکی یا پوششی بودن برای من مشخص نیست.

وی ادامه داد: البته اگر یک تیم مناظره‌کننده ایجاد شود، اتفاق خوبی است مانند اینکه در دوره قبل معاون اول دولت به کمک آقای روحانی آمد. من از اینکه قرار است این اتفاق تکرار شود یا نه اطلاع ندارم اما اتفاق خوبی در جریان انقلابی خواهد بود.

چمران اظهار داشت: موضوعاتی مانند این مساله چندان تابع احتمالات نیستند و نمی‌توان با احتمال در رابطه با آن اظهارنظر کرد، به همین جهت معتقدم باید منتظر تحولات و اتفاقات در ادامه بود به ویژه پیش از همه باید منتظر اعلام نتیجه بررسی صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان باشیم و بعد پیرامون چنین مباحثی می‌توان صحبت کرد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: