تیتر امروز

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

برداشت بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی و حفر چاه‌های غیر مجاز در اطراف دریاچه ارومیه با پیشنهاد رئیس دولت نهم و دهم حیات این دریاچه را به خطر انداخت اما در طول سال‌های گذشته بر این دریاچه چه گذشت؟
اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

کمیته هماهنگی و امور استان‌های جبهه اصلاحات ایران از امروز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر فعالیت‌های خود را به واسطه رابطین استانی به‌طور رسمی، آغاز می‌کند.

کد خبر: ۹۱۲۵۷
۱۵:۳۸ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

دیدارنیوز - جواد امام مسئول کمیته هماهنگی و امور استان‌های جبهه اصلاحات اظهارکرد: به منظور بهره گیری از ظرفیت حداکثری از چهره های استانی مقیم مرکز در انسجام بخشی همه جریان‌های فکری اصلاحات در استان ها به نحو متناسب با شرایط و اقتضائات هر استان و برحسب ضرورت و نیاز با مشارکت فکری رابط استان، و هیات رییسه کمیته امور استان ها "میز مشورتی استان در مرکز" با دعوت حداقل ۵ نفر از متنفذین استان تشکیل می شود که مشورت های لازم را ارائه کنند.

وی گفت: رابطین استانی بر اساس آئین‌نامه‌ای که در کمیته به تصویب رسیده، وظایفی را برعهده دارند که؛ اول: رایزنی و پیگیری های لازم برای تعیین اعضای جبهه اصلاحات استان براساس مفاد این آیین نامه، دوم؛ رایزنی و پیگیری های لازم برای شناسایی اعضای پیشنهادی میز استان در مرکز و معرفی آنها به هیات رئیسه کمیته استان ها برای تایید و سوم؛ پیگیری تشکیل اولین جلسه جبهه اصلاحات استان و نظارت بر انتخاب اعضای هیات رئیسه جبهه و تنظیم صورتجلسه و ارائه به دبیرخانه از جمله این وظایف است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: