تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

در ادامه تحولات مرتبط با انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه حسن روحانی رئیس جمهور امروز علی ربیعی را به جای حسام الدین آشنا به ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری منصوب کرد.

کد خبر: ۸۹۰۹۶
۱۴:۱۶ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

علی ربیعی جایگزین حسام الدین آشنا شد

دیدارنیوز: حسن روحانی رئیس‌جمهور طی حکمی علی ربیعی را به جای حسام الدین آشنا به ریاست مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری منصوب کرد. 

متن حکم رییس جمهور به این شرح است:

«متن حکم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به این شرح است: جناب آقای دکتر علی ربیعی
نظر به مراتب تعهد، تجربه و سوابق ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان "رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک " منصوب می‌شوید.
انتظار دارد با بهره گیری از آرا و نظریات اندیشمندان و صاحب نظران و نیز همکاری دستگاه‌های اجرایی نسبت به ارائه پیشنهادات، گزارشات و طرح‌های جامع و راهبردی در زمینه‌های مختلف سیاسی، ‌اقتصادی، ‌اجتماعی و فرهنگی اعم از حوزه‌های داخلی و بین‌المللی با رعایت سیاست‌های کلی نظام اقدام نمایید.
توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانونمداری، ‌اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند بزرگ مسألت می‌نمایم.
حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران»

به نظر می‌رسد که این جابجایی در ادامه تحولات مربوط به انتشار فایل صوتی محمد جواد ظریف صورت گرفته است. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: