تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از شورای نگهبان خواست که اجازه دهد تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از ۴ یا ۵ نفر به تعداد بیشتری مثلا ۱۲ نفر افزایش پیدا کند.

کد خبر: ۸۸۷۱۲
۱۲:۱۲ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

 شورای نگهبان

دیدارنیوز - حجت الاسلام حسن نوروزی با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو گفت: به نظر می رسد که با وجود شرایط کنونی کشور و اینکه مردم خواستار تغییر وضعیت هستند و با توجه به پایبندی مردم به ارزش ها و آرمان های انقلاب و از سوی دیگر با توجه به اینکه این انتخابات با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همراه است حضور پرشوری را شاهد خواهیم بود.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در خصوص اینکه چگونه می توان انگیزه مردم برای مشارکت در انتخابات را برانگیخت؟ گفت: کاندیداهای انتخابات در مناظره های احتمالی به تخریب یکدیگر و رویارویی با یکدیگر نپردازند و هر کدام با رعایت احترام برنامه های خود را تشریح کنند، از سوی دیگر شورای نگهبان مقداری اجازه دهد تعداد کاندیداها از ۴ یا ۵ نفر به تعداد بیشتری مثل ۱۲ نفر افزایش پیدا کند، اگر تعداد کاندیداها افزایش پیدا کنند فکر می کنم انتخابات پرشوری را شاهد باشیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: