تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

تا صبح امروز شنبه چهارم اردیبهشت ماه قیمت بیت‌کوین به ۵۰ دلار رسیده است. اما آیا این ریزش قیمت‌دار فرصتی برای خرید محسوب می‌شود یا همچنان اصلاح ادامه‌دار است؟

کد خبر: ۸۸۰۸۶
۰۹:۳۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

بیت‌کوین رمزارز

دیدارنیوز: مهشید داداش‌زاده، کارشناس بازار‌های مالی در این مورد معتقد است: «پیش از این، تحلیل‌های بیت کوین در جهت روند صعودی هشدار واگرایی و اصلاح آن بار‌ها گفته شده بود. اینجا دیگر نمی‌توان مانند بازار سهام حد ضرر برای فروش تعریف کرد. بلکه حد ضرر برای تکنیکالیست شکست یک سطح حمایتی است و برای یک تریدر ممکن است یک عدد باشد.»

وی در ادامه گفته است: «هر دارایی مخصوصا اگر در کوتاه‌مدت بازدهی بالایی داشته باشد یا در فاز رکود خواهد رفت یا در فاز اصلاح باقی می‌ماند.»

داداش‌زاده با تاکید بر پایبندی به استراتژی هر فعال بازار رمز ارزها، تصریح کرد: «به نظرم اصلاح ادامه‌دار باشد، یعنی اگر این اصلاح ادامه داشته باشد برای معامله‌گر‌ها خوب است، چرا که یک خیز جدید تا اهداف بالاتر محسوب خواهد شد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: