تیتر امروز

«رئیسی» رییس است؛ اما...
اردوگاه اصولگرایان و انتخابات ۱۴۰۰

«رئیسی» رییس است؛ اما...

در اردوگاه اصولگرایی اوضاع به ظاهر بر وفق مراد ابراهیم رئیسی است اما حضور چندین نامزد دیگر از این جناح نشان از آن دارد که بازی پیچیدگی‌های بیشتری هم دارد و کار شاید به این سادگی نیست.

ایلکای گوندوغان با ناراحتی از اصلاحات صورت گرفته در لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد یوفا به بازیکنان اهمیت نمی دهد.

کد خبر: ۸۷۹۸۹
۱۲:۱۱ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

منچسترسیتی  یوفا

دیدارنیوز - به نقل از تلگراف، بعد از ناکامی پروژه سوپر لیگ اروپا، کمیته اجرایی یوفا اقدام به اصلاحات بخش هایی از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا کرد که از ۳ سال دیگر اجرایی می شود و بر این اساس تعداد تیم های شرکت کننده در لیگ قهرمانان افزایش خواهد یافت. 
ایلکای گوندوغان از اصلاحات لیگ قهرمانان که این هفته تصمیم گرفته شد انتقاد کرد و گفت: این همه درباره سوپر لیگ صحبت شد ولی کسی به لیگ قهرمانان توجه نکرد. این اصلاحات چه بوده است؟‌ بازی های بیشتر و بیشتر ، آیا کسی دیگر به ما بازیکنان فکر نمی کند؟ قالب جدید لیگ قهرمانان اصلا جالب نیست و به جای اینکه به فکر بازیکنان باشد، به فکر منافع مالی یوفاست.
کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا یوفا روز دوشنبه در مورد تغییرات لیگ قهرمانان تصمیم گرفت. از فصل ۲۰۲۴ به بعد ، ۳۶ تیم به جای ۳۲ تیم در مرحله گروهی شرکت می کنند و تعداد بازی‌های بیشتری را شاهد خواهیم بود. گوندوگان ۳۰ ساله تأکید کرد: قالب لیگ قهرمانان اروپا در حال حاضر بسیار خوب است  و به همین دلیل محبوب ترین رقابت باشگاهی در جهان برای ما بازیکنان و هواداران محسوب می شود و تغییر آن کار درستی نبود.
شب قبل از تصمیم یوفا، دوازده باشگاه برتر اروپا - از جمله باشگاه منچستر سیتی - یک سوپرلیگ را به عنوان رقابت بین خودشان اعلام کردند. بیش از هر چیز باشگاه ها به درآمد بالاتری امیدوار بودند. پس از اعتراضات گسترده هواداران، بازیکنان، مربیان، انجمن ها و سیاسیون، شش تیم لیگ برتر و بعداً سایر باشگاه ها از ایتالیا و اسپانیا پس از ۴۸ ساعت از پروژه میلیاردی خارج شدند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: