در بازی دوستانه برابر نساجی رقم خورد

شکست پرسپولیس با گل یک استقلالی

تیم پرسپولیس امروز (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه برابر نساجی مازندران که چند بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت، با گل فرشید اسماعیلی بازیکن سابق استقلال تن به شکست داد.
طولانی‌ترین سفر تاریخ؛ لیست والیبال اعلام شد
انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس

طولانی‌ترین سفر تاریخ؛ لیست والیبال اعلام شد

ساعتی پس از قهرمانی در بازی‌های آسیایی هانگژو چین و کسب مدال طلا برای کاروان ایران، بهروز عطایی لیست تیم ملی برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس اعلام کرد.
عطایی: مردم خوشحال شدند؛  به‌خودمان قول دادیم سهمیه بگیریم
پس از قهرمانی در بازی‌های هانگژو مطرح شد

عطایی: مردم خوشحال شدند؛ به‌خودمان قول دادیم سهمیه بگیریم

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از قهرمانی در بازی‌های آسیایی هانگژو و کسب اولین طلا برای کاروان ایران از خوشحالی مردم سخن گفت و قولی که به خودشان داده‌اند تا در برزیل سهمیه المپیک را بگیرند.
این طلا تقدیم به مردم
امین اسماعیل‌نژاد پس از قهرمانی والیبال در هانگژو اعلام کرد

این طلا تقدیم به مردم

امین اسماعیل‌نژاد، قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: مدال خوش رنگ مسابقات والیبال بازی‌های آسیایی را تقدیم مردم عزیز کشورم می‌کنم.
چین یک - ایران ۳؛ هت‌تریک طلایی!
مسابقات والیبال بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲

چین یک - ایران ۳؛ هت‌تریک طلایی!

تیم ملی والیبال مردان کشورمان با برتری سه بر یک مقابل چین، اولین مدال طلای کاروان ایران در بازی‌های آسیایی را بدست آورد تا بالاخره طلسم نبردن طلا در سومین روز بازی‌ها برای ایران شکسته شود.
پاس بزرگ تهران با هویت جدید وارد می‌شود
این خبر را قطعی بدانید

پاس بزرگ تهران با هویت جدید وارد می‌شود

بازگشت تیم فوتبال پاس تهران به رقابت‌های باشگاه‌ی ایران حتی اگر از لیگ ۲ باشد قطعا یک خبر هیجان‌انگیز برای طرفداران فوتبال خصوصا قدیمی‌هاست.
چرا حسین‌پور در هانگژو طلایی نشد؟
سرمربی تیم ملی تکواندو توضیح داد

چرا حسین‌پور در هانگژو طلایی نشد؟

علیرضا حسین‌پور، ملی‌پوش تکواندوی کشورمان امروز در هانگژو شانس بزرگی برای کسب مدال طلا داشت تا طلسم ناکامی‌های ایران را بشکند اما به حریف تایلندی خود باخت و به نقره رسید. بیژن مقانلو، سرمربی تیم ملی تکواندو می‌گوید که تغییر وزن علیرضا به او فشار آورد و باعث شد تا خسته شود. حسین‌پور هم گفته تمام تلاشش را برای کسب طلا کرده اما نشد.
ناکامی ژیمناست‌های ایران در هانگژو

ناکامی ژیمناست‌های ایران در هانگژو

در فینال مسابقات ژیمناستیک بازی‌‌های آسیایی هانگژو، خسرونژاد با امتیاز ۷۶.۷۳۰ هفتم شد و حمیدی نیز با امتیاز ۷۵.۵۳۲ به رتبه دهم بسنده کرد تا ایران در این رشته به مدال نرسد.