تیتر امروز

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.
کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره شرایط نامساعد کشور در زمینه کرونا تاکید کرد: دولت برای مهار این شرایط نقش اصلی را دارد و باید چندین روز تعطیلی گسترده اعمال کند؛ یعنی ادارات را تعطیل کند، مردم در خانه بمانند، راه‌های ارتباطی شهر‌ها را ببندد و از تردد‌ها جلوگیری کند.

کد خبر: ۸۷۷۷۳
۱۷:۲۹ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
احمدی: ادارات تعطیل شود/مردم در خانه بمانند
 
دیدارنیوز ـ محمدرضا احمدی  با اشاره به شرایط نامساعد کرونایی در کشور عنوان کرد: اکنون که با شما مصاحبه می‌کنم شاهد ترافیکی در سطح شهر تهران هستم، این افراد که در این ترافیک حضور دارند یا از ادارات خارج شدند و یا از اماکن دیگر، گویا خیلی اراده‌ای جدی برای مقابله با این شرایط وجود ندارد، این درحالی است که با وجود چنین تعدادی از مبتلایان و فوتی‌ها می‌گویند هنوز به پیک موج چهارم وارد نشدیم.

وی افزود: ایامی که محدودیت‌هایی اعمال شد و مردم هم پروتکل‌ها رعایت می‌کردند آمار فوتی‌ها و میتلایان به خوبی کاهش پیدا کرده بود، ولی اکنون آمار به شدت افزایش پیدا کرده و کاملا نگران کننده است، همه این‌ها نشان از این دارد که دولتمردان، سیاستمداران و مسئولین مقداری در سیاست گذاری‌ها هماهنگ نیستند، در واقع ما باید شاهد یک هماهنگی کامل در این سیاست گذاری‌ها باشیم تا زنجیره شیوع قطع شود.

نماینده مردم رشت عنوان کرد: برخی از مغازه داران حق دارند می‌گویند وقتی چک داریم چرا باید مغازه‌ها را تعطیل کنیم؟ اگر قرار است اصناف و مغازه داران شغل خود را تعطیل کنند حداقل بانک‌ها هم فعالیت خود را متوقف کنند، اینگونه نباشد که بگویند موعد چک‌ها را به عقب بیندازیم، ولی در عمل چک‌ها برگشت بخورد.

احمدی عنوان کرد: دولت نقش اصلی را دارد و باید چندین روز تعطیلی گسترده اعمال کند، یعنی ادارات را تعطیل کند، مردم در خانه بمانند، راه‌های ارتباطی شهر‌ها را ببندد و از تردد‌ها جلوگیری کند، ناگزیر هستیم تا زنجیره شیوع را قطع کنیم، مردم هم در کنار مسئولین باید پای کار بیایند و فعلا در این شرایط دورهمی‌ها را به تعویق بیندازند، پروتکل‌ها را رعایت کنند و با دقت از ماسک استقاده کنند و به فاصله گذاری‌ها توجه لازم را داشته باشند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: