تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

بعد از آنکه نخست وزیر پیشین اسرائیل گفت که بنیامین نتانیاهو و همسر و پسرش از بیماری روحی و ذهنی رنج می‌برند، خانواده نتانیاهو از نخست وزیر پیشین درخواست غرامتی به ارزش یک میلیون شِکل کرد.

کد خبر: ۸۷۴۵۹
۱۱:۲۷ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۰

نتانیاهو

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری فلسطینی (سما)، در پیامی که آن را یوسی کوهن، وکیل خانواده  بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی فرستاد، از ایهود المرت، نخست وزیر پیشین این رژیم خواسته شده تا به خانواده نتانیاهو غرامت بپردازد.

المرت اخیرا در مصاحبه‌ای گفته بود که این خانواده دچار یک بیماری ذهنی هستند.

در این پیام همچنین از المرت خواسته شده تا عذرخواهی کرده و این ادعاها را علناً رد کند.

المرت در مصاحبه‌ هفته قبل خود گفت که آنچه که امکان بهبودی ندارد، بیماری ذهنی نخست وزیر و همسر و پسرش است. این بیماری قابل بهبود نیست و تنها راه برای رهایی اسرائیل این است که آنها وارد .... شوند ( در این جا مصاحبه‌ قطع می‌شود).

المرت گفت: در شرایط معمول، هر روانپزشکی وجدان دارد - و من آماده‌ام نتانیاهو را با تعداد نه چندان اندکی از دولتمردان رودر رو کنم که آنها خواهند گفت که باید به او، همسرش و پسرش دستور ورود به بیمارستان داده شود.

المرت ادامه داد ،" آنها بیمار هستند ".

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: