تیتر امروز

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

کدام سیاستمدار کاندیدا می‌شود و کدام داوطلب انتخابات چه می‌گوید؟ در فضای انتخاباتی فعلی هیچ یک از این‌ها به اندازه سخنان فائزه هاشمی شنیده نمی‌شود؛ کسی که قصد رای ندادن در انتخابات را دارد!

کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی، به حدس و گمان ها درباره آینده خود پایان داد و قرارداد چهارساله جدیدی را با سیتی امضا کرد.

کد خبر: ۸۵۴۷۴
۱۴:۰۷ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

دی‌بروین تا ۲۰۲۵ با سیتی تمدید کرد

دیدارنیوز - دی بروین قرارداد جدیدی را با منچسترسیتی امضا کرده است که تا پایان سال ۲۰۲۵ او را در جمع سیتیزن‌ها نگه می‌دارد. هافبک بلژیکی که سال پیش بهترین بازیکن لیگ برتر شد، قرار است که تا ۳۴ سالگی در کنار سیتیزن‌ها بماند.

هنوز دو سال دیگر از قرارداد فعلی دی بروین باقی مانده بود، اما سیتی می‌خواست که خیال خود را از ادامه حضور او، که در تیم گواردیولا تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان جهان شده است، با قراردادی طولانی‌تر و برای بلند مدت راحت کند.

دی بروین پس از امضای قرارداد جدید گفت: "نمی توانم از این خوشحال‌تر باشم. از زمانی که در سال ۲۰۱۵ به سیتی پیوستم احساس می‌کنم که در خانه هستم. من هواداران سیتی را دوست دارم و خانواده ام در منچستر جا افتاده اند و بازی خودم هم اینجا خیلی خوب پیشرفت کرده است.

این باشگاه فوتبال تشنه کسب موفقیت است. این باشگاه همه چیز‌هایی که من نیاز دارم تا عملکردم را به بهترین حد خود برسانم، در اختیارم می‌گذارد. امضای این قرارداد یک تصمیم خیلی سریع و سرراست بود. من بهترین فوتبال تمام دورانم را بازی می‌کنم و صادقانه بگویم فکر می‌کنم که خیلی افتخارات بیشتری برای ما در راه است.

پپ و من نگاه مشترکی به فوتبال داریم. داشتن چنین رابطه‌ای با سرمربی خیلی برای من مهم است چرا که اهداف ما کاملا با هم یکی است و چیز‌های مشترکی را می‌خواهیم.

تمرکز من الان روی این است که مطمئن شویم این فصل را با موفقیت به پایان خواهیم رساند. نتایجی که گرفته ایم و عملکردمان تا اینجا عالی بوده است، اما باید مطمئن شویم که فصل را با جام‌هایی که لیاقتشان را داریم به پایان می‌رسانیم. "

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: