تیتر امروز

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

ادعایی عجیب توسط یکی از مقامات دولتی موجب شد رهبری نیز در سخنانشان به اشتباه بیفتند و نتیجتاً عذرخواهی کنند. اما این اولین بار نیست که مقامات دولتی ادعای اقتصادی حیرت انگیز به زبان می‌آورند.

سخنگوی سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در وین تاکید کرد: ما در ابتدای یک مسیر پیچیده قرار داریم و موفقیت در این مسیر نیازمند تلاش های مشترک است.

کد خبر: ۸۵۴۰۲
۱۰:۴۳ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

اتحادیه اروپا: نیازمند تلاش‌های مشترک برای رفع تحریم‌های ایران هستیم

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری فرانسه، نبیلا مسرالی سخنگوی سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یک نشست خبری در بروکسل درباره برگزاری نشست روز سه شنبه کمیسیون مشترک برجام در پایتخت اتریش اظهار داشت: ما در ابتدای یک روند پیچیده قرار داریم و اکنون زود است که بخواهیم درباره نتیجه این مسیر ارزیابی داشته باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ما آنچه را که لازم است انجام می دهیم و مسئولیت اتحادیه اروپا بازگرداندن برجام به مسیر اصلی اش است.

مسرالی همچنین خاطر نشان کرد: برای رسیدن به نتیجه؛ اینکه ببینیم چه تحریم هایی می تواند برداشته شود و چگونه می تواند موضوع هسته ای (ایران) را حل وفصل کرد به تلاش های مشترک نیاز داریم.

این مقام اروپایی خواستار برداشتن گام های جسورانه از سوی هر دو طرف شد تا آنچه روند مذاکرات بدان احتیاج دارد، به آن تزریق شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: