تیتر امروز

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند، هر چند نسبت به آینده ناامید...
رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.

کرونا همچنان مانع از حضور هواداران فوتبال در لیگ برتر می‌شود، اما نخستین مسابقه سال جدید یک تماشاگر ویژه داشت.

کد خبر: ۸۴۸۲۴
۱۶:۲۸ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۰

خاص‌ترین تماشاگر لیگ برتر در افتتاحیه ۱۴۰۰ (عکس)

 

دیدارنیوز ـ به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران دیروز پنج‌شنبه با انجام دیدار تیم‌های آلومینیوم و فولاد خوزستان در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک وارد سال ۱۴۰۰ شد که پس از پایان این بازی بدون گل، یک صحنه جالب روی سکوها مشاهده شد.

در حالی که هواداران فوتبال ایران پس از یک‌سال هنوز اجازه حضور در ورزشگاه‌ها را پیدا نکرده‌اند و شروع موج چهارم ویروس کرونا در ایران موجب شده تا احتمال ادامه پیدا کردن مسابقات بدون تماشاگر تا پایان فصل قوت بگیرد، اما طرفداران تیم‌ها و به ویژه باشگاه‌های شهرستانی تنها اجازه همراهی تیم‌های خود را تا پشت درهای ورودی استادیوم‌ها دارند و نمی‌توانند از نزدیک مسابقات را تماشا کنند.

پس از پایان مسابقه دیروز آلومینیوم و فولاد خوزستان، کادر فنی اراکی‌ها تصمیم گرفتند ریکاوری بازیکنانی که در مسابقه حضور داشتند را انجام دهند و تمرین کوتاهی نیز برای نیمکت‌نشینان در نظر بگیرند که در همین حین اتفاق جالبی رخ داد

 در زمان ریکاوری و تمرین بازیکنان آلومینیوم پس از دیدار با فولاد، علیرضا منصوریان به یکباره متوجه حضور یک حیوان روی سکوهای ورزشگاه اراک می‌شود که جلب توجه زیادی می‌کرد و اعضای تدارکات آلومینیوم بعد از نزدیک شدن به جایگاه تماشاگران، متوجه حضور یک روباه روی صندلی‌ها شدند.

خاص‌ترین تماشاگر لیگ برتر در افتتاحیه ۱۴۰۰ (عکس)

این روباه از ضلع شمالی ورزشگاه امام خمینی اراک از پله‌ها بالا آمده و به شکل جالبی روی صندلی‌ها نشست و تمرین بازیکنان آلومینیوم را تماشا کرد که همین اتفاق سوژه جذابی پس از پایان نخستین مسابقه سال جدید رقم زد.

پس از ثبت تصاویر، این روباه از روی صندلی بلند شد و دوباره از ضلع شمالی ورزشگاه اراک با سرعت به سمت بیرون استادیوم رفت که همین حضور کوتاه مدت او روی سکوها، تمرین بازیکنان آلومینیوم را تحت الشعاع قرار داد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: