تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

وزارت حمل و نقل تایوان اعلام کرد در پی برخورد یک قطار با یک کامیون و منحرف شدن قطار مذکور، دست‌کم ۳۶ نفر جان باخته و ۷۲ نفر زخمی شده‌اند.

کد خبر: ۸۴۸۱۱
۱۰:۴۹ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۰
۳۶ کشته در تصادف مرگبار قطار و کامیون در تایوان


به گزارش فارس، در پی برخورد یک قطار با یک کامیون در داخل تونلی در شرق تایوان و انحراف قطار از ریل، علاوه بر ده‌ها زخمی، دستکم ۳۶ نفر جان خود را از دست داده‌اند.


به گزارش رویترز، وزارت حمل و نقل تایوان اعلام کرد بعد از حادثه امروز در شرق تایوان، ۳۶ نفر هیچ نشانه‌ای از حیات ندارند و ۷۲ نفر زخمی شده‌اند.


آژانس خبری مرکزی رسمی تایوان اعلام کرده کامیونی که به خوبی پارک نشده بود، احتمالاً در مسیر قطار قرار گرفته است.
به گزارش «میرور»، نیرو‌های امدادی در حال تلاش برای رسیدن به واگن‌های حادثه دیده هستند.
 
۳۶ کشته در تصادف مرگبار قطار و کامیون در تایوان

اداره راه‌آهن تایوان اعلام کرد این حادثه حدود ساعت نه صبح (به وقت محلی) رخ داده و به گفته اداره آتش‌نشانی، قطار مذکور در حال حرکت به سمت «تایتونگ» بوده که در تونلی در شمال منطقه «هوالاین» از ریل خارج شد و چند واگن آن با دیوار تونل برخورد کرد. بر اساس گزارش‌ها، واگن‌های دوم و سوم از ریل خارج شده است.


این قطار حدود ۳۵۰ مسافر داشت که گفته شده حدود ۸۰ تا ۱۰۰ نفر از چهار واگن اول خارج شده‌اند، اما دسترسی به واگن‌های پنجم تا هشتم دشوار است.
 
۳۶ کشته در تصادف مرگبار قطار و کامیون در تایوان


پیش از این و در سال ۲۰۱۸ در بدترین فاجعه ریلی تایوان طی بیش از سه دهه اخیر، در نتیجه خروج یک قطار از ریل در شمال شرق این جزیره، ۱۸ نفر جان خود را از دست دادند و ۱۷۵ نفر زخمی شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: