تیتر امروز

علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: بیش از ۳/۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات ۹ درصد به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور آسیب‌دیده از کرونا اعطا شد.

کد خبر: ۸۴۵۳۲
۰۹:۰۴ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۰
ارائه تسهیلات کم بهره به شرکت‌های دانش‌بنیان آسیب‌دیده از کرونا
 
دیدار نیوز: علی وحدت افزود: صندوق در مجموع به ۴۸۴ شرکت آسیب‌دیده اعم از دانش‌بنیان، فناور، خلاق و شتابدهنده مبلغ سه هزار و ۲۱۰ میلیارد ریال تسهیلات با نرخ ۹ درصد با دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه اعطا کرد.

 رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود تاکید داشتند که «شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع کاملاً محقق شود»، لذا ما در صندوق نوآوری با تقویت روند گذشته سعی در تحقق شعار امسال داریم.

وی گفت: امیدواریم با حمایت مجلس بتوانیم ضمن پشتیبانی بیشتر از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و مانع‌زدایی از مسیر فعالیت آن‌ها، به تحقق شعار امسال کمک کنیم.

وحدت با اشاره به پیام نوروزی رئیس جمهوری، افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان به ویژه در تولید تجهیزات پزشکی، دارو و واکسن خوش درخشیدند و مایه سربلندی ملت ایران شدند، لذا با قاطعیت و با صدای رسا اعلام می‌کنیم هیچ نیاز فناورانه‎‌ای در کشور وجود ندارد که ما نتوانیم از طریق شرکت‌های دانش بنیان آن را حل کنیم.
 
منبع:  پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: