تیتر امروز

اپلیکیشنی که به تدریج  «شاد» شد

اپلیکیشنی که به تدریج «شاد» شد

آموزش از راه دور در ایام کرونا با اپلیکیشنی به نام شاد صورت گرفت. رسول شکوهی در یک سالگی شاد نگاهی دارد به کارایی این اپلیکیشن و جایگاه فعلی آن در عرصه آموزش کشور.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون تلفیق موافق تامین منابع برای بازنشستگان تامین اجتماعی هستند.

کد خبر: ۸۳۴۳۵
۲۱:۰۵ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
دیدارنیوز - علی نیکزاد در جلسه علنی نوبت سوم امروز (شنبه) مجلس و در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه ۱۴۰۰ با ‌اشاره به طرح مطالبی درباره موافق‌نبودن اعضای کمیسیون تلفیق با تامین منابع برای بازنشستگان گفت: نامه‌ای از کمیسیون تلفیق به دستم رسیده که بر اساس آن اصلا چنین موضوعی صحت ندارد.

او توضیح داد: الحمدلله چنین موضوعی هم در کمیسیون تلفیق و هم در صحن علنی مجلس مطرح و مصوب شد. پس این که در برخی پیام‌رسان‌ها مطالبی مبنی بر این که فرد یا افرادی از اعضای کمیسیون تلفیق موافق با تامین منابع برای بازنشستگان تامین اجتماعی نبودند، درست نیست.

نیکزاد گفت که بحث تامین منابع برای بازنشستگان تامین اجتماعی هم در صحن علنی و هم در کمیسیون مطرح شد و در نهایت به تصویب رسید.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز در مصوبه‌ای با تامین ۱۵۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران و رتبه‌بندی معلمان‌ و همچنین ۸۹ هزار میلیارد تومان برای رد بدهی دولت به تامین اجتماعی موافقت کردند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: