تیتر امروز

اپلیکیشنی که به تدریج  «شاد» شد

اپلیکیشنی که به تدریج «شاد» شد

آموزش از راه دور در ایام کرونا با اپلیکیشنی به نام شاد صورت گرفت. رسول شکوهی در یک سالگی شاد نگاهی دارد به کارایی این اپلیکیشن و جایگاه فعلی آن در عرصه آموزش کشور.

نماینده مردم میبد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در مجلس، تاکید کرد: ما که مرتب از مردم می‌خواهیم پروتکل‌ها را رعایت کنند، خودمان باید در این زمینه پیشتاز باشیم.

کد خبر: ۸۳۲۲۷
۱۰:۲۷ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

انتقاد میرمحمدی از عدم رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در مجلس

 

دیدارنیوز ـ سید جلیل میر محمدی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی نوبت اول امروز (چهارشنبه) مجلس؛ بیان کرد: همان طوری که ریاست کمیسیون بهداشت روز گذشته به درستی اشاره داشتند؛ ما متاسفانه شاهد شیوع کرونا انگلیسی هستیم که ویروس جهش یافته هم قدرت شیوع بیشتری داشته و هم شدت بیماری بیشتری دارد.
 
وی در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر اخیرا شاهد بودیم میزان مرگ و میر بر اثر کرونا مجددا سه رقمی شد. هر شب و هر روز صحنه‌هایی از مجلس در صدا و سیما پخش می‌شود که عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آن مشهود است. این مطلب را هم به خودم و هم به نمایندگان تذکر می‌دهم. ما که مرتب از مردم می‌خواهیم پروتکل‌ها را رعایت کنند، خودمان باید در این زمینه پیشتاز باشیم.
 
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، تصریح کرد: از سوی دیگر انتظار می‌رود از طریق نماینده مجلس در ستاد ملی مقابله با کرونا برای پیشگیری از شیوع این بیماری تدابیری دنبال شود و اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع گسترده این بیماری صورت گیرد.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر وی بیان کرد: تذکر شما به جا بود. بنده از همکاران خواهش می‌کنم باتوجه به شرایط و تداوم جلسات ما که در روز بیش از ۱۲ ساعت جلسات برگزار می‌شود؛ پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت دنبال کنند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: