تیتر امروز

یک نماینده مجلس اعلام کرد دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی برای توضیح پیرامون توافق اخیر با آژانس به مجلس خواهد رفت.

کد خبر: ۸۲۶۸۰
۱۵:۳۳ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۹

جزئیاتی از تشنج در جلسه امروز مجلس/ شمخانی به بهارستان می‌رود

 

دیدارنیوز ـ احمد راستینه درباره جلسه غیرعلنی مجلس امروز، دوشنبه، اظهار کرد: امروز دستور کار مجلس ادامه بررسی لایحه بودجه بود، اما صبح امروز تعدادی از نمایندگان نسبت به نحوه اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و بیانیه شب گذشته با آژانس، اعتراض کردند و تاکید داشتند جلسه علنی و بلافاصله تشکیل شود.

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه محمدباقر قالیباف و تعداد دیگری از نمایندگان تاکید داشتند قانون اقدام راهبردی باید مو به مو اجرا شود و هرگونه تصمیم فراپادمانی ممنوع و غیرقانونی است؛ اما بررسی اینکه آیا قانون در توافق با آژانس رعایت شده یا نه باید در مسیر قانونی و بعد از شنیدن گزارش دولت و دبیرخانه انجام پذیرد.

راستینه اضافه کرد: این مسئله با اعتراض نمایندگان معترض روبه‌رو بود، اما در نهایت مقرر شد جلسه علنی برگزار شود، ولی رسیدگی طی روند قانونی و منطقی طی شود تا مشخص شود آیا تخلفی از قانون صورت گرفته است یا خیر. در این زمینه همه نمایندگان بر روند اجرای قانون تاکید داشتند.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: