علی کریمی نامزد انتخابات ریاست فدراسیون با ارسال نامه ای انصراف خود از حضور در مناظره را اعلام کرد.

کد خبر: ۸۲۵۶۷
۰۹:۳۶ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۹

تیتر امروز

حلقه خندان انیشتین در کیهان
دانش آدینه ۲۹

حلقه خندان انیشتین در کیهان

در ۲۹ امین شماره دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به تشریح پدیده لنزینگ گرانشی و اثرات آن بر مشاهدات ما از کیهان بی‌انت‌ها پرداخته است.

دیدارنیوز - پیشکسوت فوتبال ایران که یکی از چهار نامزد سمت ریاست فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود، در واکنش به حضور در مناظره با سه نامزد دیگر تصدی این پست، انصراف خود را از این موضوع اعلام کرد.
 
علی کریمی با اشاره به این موضوع که تاکنون بارها با اشکال مختلف به ضعف و مشکلات فوتبال ایران اشاره کرده است، حضور در این برنامه تلویزیونی را در شرایط و زمان فعلی مناسب ندانسته و اعلام کرده ترجیح می‌دهد برنامه های خود را در فاصله یک هفته‌ای تا انتخابات د‌ر آرامش پیش ببرد.
 
متن کامل نامه را در زیر می‌خوانید:
 
احتراما به آگاهی می‌رسانم، اینجانب علی کریمی نامزد تصدی سمت ریاست فدراسیون فوتبال، سالهاست نقاط ضعف فوتبال ایران و راه‌های برون رفت از بحران فعلی کشور را در قالب مصاحبه‌های مختلف بیان کردم و اکنون حضور در برنامه ضبط شده تلویزیونی و مناظره با سایر کاندیداهای محترم را به صلاح فوتبال کشور ندانسته  و آن را بیشتر نمایشی می‌بینم. صدا و سیما سالها فرصت داشته تا بررسی وضعیت فوتبال کشور و دعوت از اهالی فوتبال و کارشناسان، نقش خود را به عنوان رسانه، در جهت بهبود شرایط فوتبال ایفا کند. اما به نظر می‌رسد اکنون در فاصله 7 روز مانده تا انتخابات، ساختن این برنامه چندان به نفع فوتبال نخواهد بود. لذا ضمن تشکر از دعوت شما برای حضور در برنام فوتبال برتر، ترجیح می‌دهم برنامه‌های خود را برای اداره فدارسیون فوتبال در فضایی دیگر به اطلاع مردم عزیز و اعضای محترم مجمع برسانم. 
 
 
انصراف علی کریمی از حضور در مناظره: مناظره ضبطی حالت نمایشی دارد
 
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: