معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: دومین محموله کمک‌های امدادی این جمعیت به مناطق زلزله زده سی سخت استان کهگیلویه و بویر احمد ارسال شد.

کد خبر: ۸۲۴۷۵
۰۹:۲۲ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۹

تیتر امروز

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

آیا دیدار عزیزی خادم و ظریف در ساختمان وزارت امور خارجه می‌تواند منجر به دریافت امتیاز میزبانی ایران برای ۴ بازی مهم تیم ملی شود؟
داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

سفرهای نوروزی یکی از سوالات بزرگ این روزهاست. به نظر می‌رسد که ستاد ملی کرونا در پی ممنوعیت سفرهای شخصی است در عین حال امکان فعالیت محدودی را برای فعالان صنعت گردشگری فراهم ساخته است.
بایدن زودتر به برجام بازگردد
ترجمه اختصاصی دیدار از مقاله ولی نصر

بایدن زودتر به برجام بازگردد

مقاله ولی نصر در نشریه فارین افرز بر این نکته تاکید دارد که جو بایدن باید ابتکار عمل را به دست گیرد و نخستین گام را احیای برجام بردارد.

دومین محموله کمک‌های امدادی بوشهر برای زلزله زدگان سی سخت ارسال شد

 

دیدارنیوز ـ علی یوسفی نیا روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: این محموله امدادی شامل ۵۰۰ ست ظرف است که با استفاده از ۲ کامیون ارسال شده‌است.

وی افزود: استان بوشهر به عنوان استان معین در حالت آماده باش قرار دارد تا در صورت نیاز برای ادامه روند کمک رسانی به زلزله زدگان بشتابد.

یوسفی نیا ادامه داد: هم اکنون ۱۰ تیم عملیاتی پنج نفره هلال احمر بوشهر در حالت آماده باش قرار دارند.

اولین محموله کمک‌های امدادی هلال احمر بوشهر شامل یکهزار بسته مواد غذایی ۷۲ ساعته بود که به منظور پشتیبانی امدادرسانی به مناطق زلزله زده سی سخت ارسال شد.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی۵.۶ دهم ریشتر، ساعت ۲۲ و ۵ دقیقه و ۳۴ ثانیه؛ چهارشنبه شب شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا را در استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند و باعث خسارت و مصدومیت شماری از ساکنان ان منطقه شد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: