هزاران تن از نیرو‌های گارد ملی آمریکا در اوایل مارس در بحبوحه نگرانی‌ها بر سر حامیان تئوری توطئه راست افراطی "کیوانان" در واشنگتن دی. سی باقی خواهند ماند. برخی از آن‌ها هنوز امیدوارند که ترامپ در چهارم مارس به ریاست جمهوری بازگردد.

کد خبر: ۸۲۳۸۰
۱۲:۳۸ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...

با احتمال حمله مجدد به کنگره؛ ۵ هزار نیروی گارد ویژه در واشنگتن می‌مانند

 

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه خبری هیل، آدام اسمیت، رئیس کمیته نیرو‌های مسلح مجلس نمایندگان آمریکا در جلسه‌ای گفت: برخی از این افراد نتیجه گیری کرده اند که حدود ۷۵ سال پیش، روسای جمهور در روز چهارم مارس آغاز به کار میکردند. حالا درباره ربط آن خدا میداند، ولی آن‌ها اکنون فکر میکنند که شاید باید دوباره جمع شوند و در چهارم مارس به کنگره حمله کنند... این حرف‌ها در فضای مجازی هست.

اسمیت همچنین افزود، لزوما نباید ناآرامی خاصی در چهارم مارس باشد، اما نگرانی‌هایی درباره آن روز وجود دارد. او تاکید کرد: اینطور موارد همیشه در فضای اینترنت بوده است. آیا این به معنای آن است که قرار است اتفاق بیفتد؟ احتمالا نه، اما اگر شما بخواهید کمک کنید، به آن‌ها بگویید این کار را نکنند. به آن‌ها بگویید که انتخابات به اتمام رسیده است. جو بایدن برنده شد. این انتخاباتی آزاد و منصفانه بود و بیایید به کار بازگردیم. این ممکن است به کاهش ترس یا پارانویایی که مردم ممکن است حس کنند، کمک میکند.

براساس گزارش شبکه خبری سی ان ان، رابرت سیلسز، معاون وزیر دفاع در امور دفاع داخلی و امنیت جهانی چهارشنبه گفت که پلیس کنگره تا دوازدهم مارس درخواست ۴۹۰۰ نیرو داده است.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: