کد خبر: ۸۲۲۹۸
۱۲:۴۰ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

گردشگری فرصتی برای توسعه متوازن بلوچستان

گردشگری فرصتی برای توسعه متوازن بلوچستان

مطلب حاضر نگاهی دارد به نقشی که صنعت گردشگری می‌تواند در حل برخی از مشکلات سیستان و بلوچستان داشته باشد. البته گردشگری حلال تمام مشکلات این استان نیست اما مکمل اقدامات زیربنایی دیگر است.
دیدارنیوز ـ بهیار سلیمانی*: اتاق فکری که وزیر جوان را به محکمه برد، علی‌رغم اینکه از تلویزیون رسمی حاکمیت از زبان او شنید که به‌عنوان رای دهنده در انتخابات شرکت خواهد کرد، اما چون این موضع دیرهنگام اعلام شد و از سویی نمی‌خواستند جانب احتیاط را از دست دهند پرونده‌ای مفتوح نگه داشتند تا پیامی به نسل جوان بدهند که شعار جوانگرایی فقط شعار است والا هیچ انقلابی اجازه نمی‌دهد تا مادامی که اجل جانش را نگرفته جایش را جوانی بگیرد. نه انقلابیون الجزایر کردند نه پاکستان و نه هیچ کجای دیگر که جوانان ما انتظارش را بکشند. اگر یادتان باشد تنها جوان کابینه در مجلس قبل که با این مجلس انقلابی خیلی هم فرق می‌کرد پایگاه مردمی داشت و مجلس بیست درصدی نبود به خاطر جوانی به سختی توانست رای اعتماد بگیرد و این مجلس اجازه بالا دست را نداشت و الا تاکنون دولت را با استیضاح ساقط کرده بود. حالا هم که به تعداد نفرات مجلس طرح دارد؛ علاوه بر ایران جهان را هم می‌خواهد متحول کند، خدا کند این نصحیت مهندس بازرگان که در جلسه محاکمه در دادگاه خطاب به رژیم پهلوی گفت ما آخرین نسلی هستیم که با منطق با شما صحبت می‌کنیم؛ امروز شنیده شود که این جوانان را از اصلاح پذیربودن کشور ناامید نکنید که دیگر نه از تاک نشان خواهد ماند و نه از تاک نشان.
 
این جوان که مورد آماج همه قرار داشت و در شرایطی که نظام گرفتار تحریم و بی پولی و بی مدیریتی از دادن انشعاب آب و برق و هوای پاک عاجز مانده این جوان یکسال است با توسعه زیرساخت‌ها، نظام اینترنتی را در این شرایط اسف انگیز کرونا سرپا نگه داشته و پا به‌رکاب است و موفق عمل کرده است. افسوس که دنیا نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد می‌خواهد و می‌خواهد از او جمهوری اسلامی پاکستان فقیر و گرسنه و صاحب قدرت اتمی بسازد تا شیر بی یال و دم باشد، خطری برای اسرائیل و منافع غرب نداشته باشد و نظام هم همراه شده است نظامیان هم در مجلس انقلابی و در دولت آتی همراه اویند تا پاکستان در غرب آسیا دو تا شود غرب هم به اهدافش رسیده باشد. خدایی این جوان گفته است در انتخابات شرکت می‌کند به‌عنوان رای دهنده لطفا اتاق فکری که از دوران پیام دانشجوی طبرزدی فقط تخریب می‌کند مهره می‌سوزاند و یکی از اعضای این اتاق فکر هم دو واحد درس در دانشگاه‌ها به‌خصوص رشته‌های علوم انسانی نظیر علوم سیاسی، تاریخ، جامعه شناسی و روابط بین‌الملل نخوانده از سوزندان کامل این جوان دست بردارد چه بسا همین جوان و سایر جوانان تحصیلکرده به خواست خدا این کشور پرمشکل را از ورطه گرفتاری‌های بی‌عدد نجات دهند.

*نماینده مجلس ششم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: