یک مقام کاخ سفید دوشنبه اعلام کرد، رئیس جمهوری آمریکا سخنرانی برنامه‌ریزی شده خودش درباره مسائل سیاست خارجی را به علت آب و هوای برفی در واشنگتن دی.سی به زمان دیگری موکول کرد.

کد خبر: ۸۱۲۷۷
۱۰:۳۱ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

سفرهای نوروزی یکی از سوالات بزرگ این روزهاست. به نظر می‌رسد که ستاد ملی کرونا در پی ممنوعیت سفرهای شخصی است در عین حال امکان فعالیت محدودی را برای فعالان صنعت گردشگری فراهم ساخته است.
بایدن زودتر به برجام بازگردد
ترجمه اختصاصی دیدار از مقاله ولی نصر

بایدن زودتر به برجام بازگردد

مقاله ولی نصر در نشریه فارین افرز بر این نکته تاکید دارد که جو بایدن باید ابتکار عمل را به دست گیرد و نخستین گام را احیای برجام بردارد.
پورنوگرافی به مثابه افیون

پورنوگرافی به مثابه افیون

انتشار کلیپی از یک خواننده پاپ با بازی یک پورن استار بحث داغ این روزهای فضای مجازی و حقیقی است. گزارش حاضر اما به دنبال پاسخ به این سوال است که چرا تماشای پورنوگرافی در جامعه ایران در حال رواج...
دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این مقام کاخ سفید گفت: او مشتاقانه منتظر بازدید از وزارت خارجه آمریکا طی روزهای آتی و در زمانی است که کارکنان این وزارتخانه و دیپلمات‌ها با خیال راحت‌تری بتوانند برای حضور در آنجا رفت و آمد کنند.

انتظار می‌رفت بایدن در سخنرانی روز دوشنبه خودش در وزارت خارجه آمریکا که اولین سخنرانی او از روز تحلیف در بیستم ژانویه به شمار می‌رفت، به بیان طرح‌های سیاست خارجی دولتش بپردازد.

شبکه خبری ان‌بی‌سی شنبه گزارش داد که این سخنرانی در واقع بیان دیدگاه سیاست خارجی بایدن با هدف "احیای جایگاه آمریکا در جهان" خواهد بود.

یک مقام ارشد دولت آمریکا هم به ان‌بی‌سی گفت که بایدن چندین اقدام اجرایی مرتبط با رویکرد جدید کشورش در عرصه جهانی را به امضا می‌رساند که شامل تشکیل یک گروه ضربت برای ملحق کردن دوباره خانواده مهاجران جدا افتاده است.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: