برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های ویژه فجر انقلاب و ولادت حضرت زهرا (س) در منطقه ۱۲ پایتخت:

شهردار منطقه ۱۲ از برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های ویژه چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، هم‌زمان با ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر در این منطقه خبر داد.

کد خبر: ۸۱۲۲۰
۱۶:۲۹ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه ۱۲، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و تقارن مبارک آن با ایام دهه فجر گفت: منطقه ۱۲ به عنوان منطقه قلب تاریخی طهران، همواره در مقاطع حساس تاریخ انقلاب از پیشگامان حماسه‌ساز و انقلابی این مرز و بوم بوده و مفتخر است که در برگ‌برگ تاریخ انقلاب، نشانه‌هایی ماندگار از خود به جای گذاشته است.

وی با یادآوری حوادث تاریخی ثبت‌شده در این منطقه نظیر قیام سی تیر، واقعه خونین ۱۷ شهریور و ۱۵ خرداد ۴۲، شهروندان این منطقه را مردمی متدین و غیور خواند و گفت: این مردم از سرمایه‌های ارزشمند نظام اسلامی به شمار می‌روند و اکنون در آستانه چهل و دومین سال پیروزی انقلاب که به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، گام دوم انقلاب پس از چهل سال اول و زمان پختگی و بلوغ آن است، آماده به‌ثمررساندن اهداف و برنامه‌های تازه نظام اسلامی برای میهن گرانقدرمان هستند.

شهردار قلب طهران از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌ها برای گام دوم انقلاب را توجه به انتقال تجارب به نسل‌های جدید دانست و بیان کرد: فرصت ایام دهه فجر، زمان مناسبی برای تدبیر و برنامه‌ریزی در این مورد است که در کنار جشن و شادی مردم، با ارائه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی باید برای رسیدن به این هدف نیز برنامه‌ریزی کنیم.

وی در تشریح برنامه‌های این منطقه برای این ایام گفت: فضاسازی محیطی و برگزاری نمایشگاه با محوریت دستاورد‌های چهل و دو سالگی انقلاب اسلامی در ساختمان‌های ستادی، تکمیل سامانه اطلاعات شهدا، دیدار صمیمی با افراد شاخصی که در زمان پیروزی انقلاب، فعالیت‌های انقلابی و تأثیرگذار داشتند، دیدار از خانواده‌های معظم شهدای انقلاب، تور گردشگری بازدید از مجموعه تبادل کتاب، غبارروبی مزار شهدای انقلاب اسلامی به همراه مدیران ارشد و کارکنان شهرداری تهران، اجرای طرح روزنامه دیواری در سطح حوزه‌های بسیج شهرداری منطقه توسط فرزندان کارکنان شهرداری منطقه، اجرای رزمایش انتقال خون و استقرار واحد سیار انتقال خون برای اهدای خون کارکنان شهرداری منطقه و برگزاری مسابقه «صعود چهل ساله» با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی و پخش نوا‌های انقلابی خاطره‌انگیز در سطح منطقه از جمله برنامه‌هایی است که در منطقه ۱۲ به مناسبت این ایام برگزار خواهد شد.

سعادتی همچنین از برگزاری برنامه‌هایی متناسب با ایام ولادت حضرت زهرا (س) خبر داد و بیان کرد: مسابقات طرح سؤالی (ویژه ولادت حضرت زهرا (س))، برگزاری جلسات صالحین با موضوع خطبه فدکیه و برگزاری جشن بزرگ با حضور گروه‌های هنری هم‌زمان با دهه فجر و ولادت حضرت زهرا (س) برخی از این برنامه‌هایی است که به این مناسبت در این منطقه به اجرا درخواهد آمد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: