نخست وزیر رژیم صهیونیستی بالاخره پس از بارها تعویق قصد دارد اواسط ماه فوریه برنامه اش برای سفر به بحرین و امارات را عملی کند.

کد خبر: ۸۱۰۷۵
۰۹:۴۷ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...
دیدارنیوز - روزنامه الحره نوشت، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی احتمالا یک روز را در ابوظبی، یک روز در دبی و روز سوم را در بحرین سپری می کند.

این سفر نتانیاهو با تاخیر انجام می شود.

قرار بود نتانیاهو نوامبر ۲۰۲۰ به این سفر برود اما ویروس کرونا و بحران های سیاسی داخلی او را مجبور کرد بارها سفرش را به تاخیر اندازد.

هدف از این سفر جشن گرفتن توافق عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با بحرین و امارات،  تقویت جایگاه نتانیاهو پیش از انتخابات پارلمانی در اراضی اشغالی که قرار است ماه مارس برگزار شود و نیز متقاعد کردن رهبران عرب برای دور کردن واشنگتن از بازگشت به توافق برجام است.

روز یکشنبه نیز ایتان نائیه، کاردار سفارت رژیم صهیونیستی در امارات برای افتتاح سفارت در این کشور وارد ابوظبی شده بود.

رژیم صهیونیستی سپتامبر ۲۰۲۰ روابط دیپلماتیک خود را با امارات و بحرین با میانجیگری آمریکا رسمی کرد. قطار عادی سازی روابط در ادامه به سودان و مراکش نیز رسید.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: