مدیر صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران، گفت: الزامات جدید حرفه‌ای‌سازی باشگاه‌ها از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا سختگیرانه‌تر و با جزئیات بیشتر اعلام شده است.

کد خبر: ۸۰۷۵۸
۱۲:۳۷ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

آیا دیدار عزیزی خادم و ظریف در ساختمان وزارت امور خارجه می‌تواند منجر به دریافت امتیاز میزبانی ایران برای ۴ بازی مهم تیم ملی شود؟
داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

سفرهای نوروزی یکی از سوالات بزرگ این روزهاست. به نظر می‌رسد که ستاد ملی کرونا در پی ممنوعیت سفرهای شخصی است در عین حال امکان فعالیت محدودی را برای فعالان صنعت گردشگری فراهم ساخته است.
بایدن زودتر به برجام بازگردد
ترجمه اختصاصی دیدار از مقاله ولی نصر

بایدن زودتر به برجام بازگردد

مقاله ولی نصر در نشریه فارین افرز بر این نکته تاکید دارد که جو بایدن باید ابتکار عمل را به دست گیرد و نخستین گام را احیای برجام بردارد.

مهدی: AFC الزامات جدید حرفه‌ای سازی باشگاه‌ها را سختیگرانه‌تر کرده است

 

دیدارنیوز ـ سهیل مهدی مدیر صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ، اظهار داشت: آئین‌نامه جدید صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما ابلاغ شده است. در آئین نامه جدید الزامات استقرار مجوز حرفه‌ای و ملی برای کشور‌های آسیایی اجباری شده است.

وی در ادامه افزود: در مقایسه با آئین نامه قبلی صدور مجوز حرفه‌ای به نظر می‌رسد الزامات جدید حرفه‌ای سازی باشگاه‌ها از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا سختگیرانه‌تر و با جزئیات بیشتر شده است. آئین نامه جدید را برای اطلاع و اقدام به باشگاه‌های کشور ارسال کرده‌ایم و انتظار داریم باشگاه‌ها از هم اکنون نسبت به استقرار الزامات خواسته شده و طراحی ساختار جدید در باشگاه‌ها برای مجوز صدور حرفه‌ای خود اقدام‌های لازم را انجام بدهند.

مدیر مجوز صدور حرفه‌ای سازمان لیگ تصریح کرد: کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران همانند سال‌های گذشته در کنار باشگاه‌ها خواهد بود و از هیچ مشاوره و همکاری جهت پیشبرد روند استاندارد سازی و حرفه‌ای سازی باشگاه‌ها دریغ نخواهد کرد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: