در هفته هجدهم لیورپول در ورزشگاه خانگی خود، برابر حریف تن به شکست داد تا با این نتیجه روند شکست ناپذیری این تیم در خانه در عدد ۶۸ متوقف شود.

کد خبر: ۸۰۴۸۰
۰۲:۰۳ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
لیورپول بعد ۶۸ بازی در آنفیلد باخت / پنالتی لیورپول پرپر شد
 
دیدارنیوز - بابک مجیدی: در ادامه هفته هجدهم لیگ برتر انگلستان، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به دیدار تیم برنلی رفت و در نهایت با قبول شکست برابر میهمان خود وارد بحران شد.  

لیورپول که به جز بازی جام حذفی برابر استون ویلا، نه تنها در چهار بازی گذشته خود طعم پیروزی را نچشیده، حتی گلی هم به ثمر نرساند تا وضعیت خط حمله لیورپول بحرانی‌تر از قبل شود. کلوپ در این بازی محمد صلاح و روبرتو فیرمینو را در ترکیب اولیه قرار نداد و از اوریگی و شقیری در خط حمله استفاده کرد. تیم برنلی در نیمه اول کاملا به عقب رفته بود و سعی در حفظ نتیجه داشت. اما شانس و اقبال هم با آن‌ها یار بود که دیوک اوریگی با توپ ربایی از مدافع برنلی که به اشتباه به سمت دروازه خودی پاس داده بود در موقعیتی تک به تک توپ را به تیر کوبید تا آه از دهان کلوپ بلند شود.
 
لیورپول بعد ۶۸ بازی در آنفیلد باخت / پنالتی لیورپول پرپر شد

در نیمه دوم هم لیورپول سرتا پا حمله شد، اما هرچه زد دروازه‌بان برنلی با واکنش‌های خود اجازه باز شدن دروازه را به مهاجمان فرصت طلب لیورپول نداد. محمد صلاح و فیرمینو هم در نیمه دوم وارد زمین شدند، اما باز هم این تیم در گلزنی ناکام ماند. لیورپول در دقیقه ۷۰ می‌توانست صاحب یک ضربه پنالتی شود، اما داور وسط، کمک داور و همچنین داوری ویدیویی اعتقادی به بازبینی صحنه و گرفتن پنالتی نشدند. در حالی که بازی می‌رفت با همان نتیجه بدون گل به پایان برسد، برنلی که تمام نیمه دوم را عقب مانده بود، صاحب پنالتی بحث برانگیزی شد که در صحنه آهسته نشان داد مهاجم برنلی با آلیسون هیچ برخوردی نداشته و در این صحنه هم داور و داوری ویدیویی صحنه را بازبینی نکرده تا در نهایت اشلی بارنز دروازه لیورپول را در آنفیلد باز کند. مهاجمان لیورپول بعد از این بازی هرچه زدند به در بسته خورد تا در پایان لیورپول سومین شکست فصل خود را در لیگ تجربه کند.
 
لیورپول بعد ۶۸ بازی در آنفیلد باخت / پنالتی لیورپول پرپر شد
 
همچنین رکورد ۶۸ بازی بدون شکست در ورزشگاه خانگی شکسته شود رکورد بیشترین بازی بدون شکست در اختیار چلسی و ژوزه مورینیو با ۸۶ بازی است که با شکست لیورپول همچنان دست نخورده باقی ماند. در پایان هم لیورپول ۴ بازی متوالی موفق به بازکردن دروازه حریفان نشود تا به رکورد منفی در سال ۲۰۰۰ که همین اتفاق رخ داده بود تکرار شود تا در یک شب دو رکورد منفی به نام این تیم ثبت شود. شاگردان کلوپ با این باخت ۳۴ امتیازی باقی ماندند تا اختلاف امتیازی با منچستریونایتد تیم صدرنشین به ۶ امتیاز برسد. 
 
لیورپول بعد ۶۸ بازی در آنفیلد باخت / پنالتی لیورپول پرپر شد 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: