رییس فدراسیون تیروکمان از تغییرات در کادر فنی تیم ملی ریکرو و انتخاب بهزاد پاکزاد به عنوان سرمربی جدید خبر داد.

کد خبر: ۸۰۴۵۸
۱۵:۰۷ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...

تغییرات در کادر فنی تیم ملی ریکرو در فاصله ۷ ماه تا المپیک

 

دیدارنیوز ـ غلامرضا شعبانی بهار درباره علت تغییر در کادر فنی تیم ملی ریکرو، اظهار کرد: با توجه به اتمام دوره سرمربیگری مجید میررحیمی در دی ماه امسال، وی دیگر تمایلی برای ادامه همکاری با تیم ملی ریکرو نداشت که در مجموع به این جمع بندی رسیدیم که با ایجاد تغییرات در کادر فنی تیم ملی ریکرو از حضور وی در سایر بخش‌های تیروکمان استفاده کنیم.

وی با اشاره به انتخاب بهزاد پاکزاد به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ریکرو، گفت: پاکزاد، چون بیش از یکماه است که با هماهنگی کمیته ملی پارالمپیک، مربیگری زهرا نعمتی را برای بازی‌های المپیک توکیو بر عهده دارد، تصمیم گرفتیم سرمربی تیم ملی ریکرو را نیز به او واگذار کنیم. البته لیلا سخایی فرد نیز به عنوان کمک مربی در کنار پاکزاد همکاری خواهد داشت.

شعبانی بهار افزود: با این جابجایی سعی داریم کار‌ها را به خوبی پیش ببریم و آن چیزی که شایسته این رشته است به آن برسیم.

رییس فدراسیون تیروکمان همچنین درباره برنامه‌های تدوین شده برای آماده سازی تیم ملی ریکرو، خاطرنشان کرد: در حال حاضر اردو‌های تیم ملی ریکرو و کامپوند به طور منظم در حال برگزاری است تا با آمادگی خوبی در کاپ آسیا تایلند که اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود، حضور پیدا کنند. سپس تیم ریکرو برای شرکت در مرحله دوم کاپ جهانی اواخر اردیبهشت به چین می‌رود و بعد از بازگشت و دو هفته استراحت برای حضور در مسابقات جهانی عازم فرانسه خواهد شد.

وی درباره شانس تیم ملی ریکرو برای کسب سهمیه در دو بخش زنان و مردان گفت: در مسابقات جهانی فرانسه ما در بخش تیمی مردان و انفرادی و تیمی زنان برای کسب سهمیه رقابت خواهیم کرد که امیدوارم با دست پر به کشور بازگردیم.

شعبانی بهار در پایان اظهار کرد: موفقیت در برنامه‌های تدوین شده زمانی میسر خواهد بود که از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تحت حمایت قرار بگیریم.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: