سرمربی یوونتوس از قهرمانی در سوپر جام ایتالیا بسیار خوشحال است. او تاکید کرد که ترسی از انتقادات ندارد و سخت‌ترین شرایط را در یووه تجربه کرده است.

کد خبر: ۸۰۴۱۱
۰۸:۵۸ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

حلقه خندان انیشتین در کیهان
دانش آدینه ۲۹

حلقه خندان انیشتین در کیهان

در ۲۹ امین شماره دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به تشریح پدیده لنزینگ گرانشی و اثرات آن بر مشاهدات ما از کیهان بی‌انت‌ها پرداخته است.

خوشحالی پیرلو از نخستین جام دوران مربیگری

 

دیدارنیوز ـ به نقل از مدیاست، یوونتوس در سوپر جام ایتالیا برابر ناپولی به میدان رفت. یووه در این بازی با دو گلی که کریستیانو رونالدو و کوادرادو به ثمر رساندند به پیروزی دست پیدا کرد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

این نخستین جام یووه با آندرا پیرلو بود. او گفت: بسیار خوشحالم که به عنوان سرمربی نخستین قهرمانی را تجربه کردم. احساسم این است که قهرمانی به عنوان مربی بهتر از قهرمانی به عنوان بازیکن است. من در یک تیم بسیار خوب و در یک باشگاه بزرگ مربیگری می‌کنم و باید هم خوشحال باشم.

او ادامه داد: به ندرت اتفاق می‌افتد که دو تیم در فینال خوب بازی کنند، اما امشب شاهد چنین چیزی بودیم. می‌خواستیم در این بازی ثابت کنیم که آن تیم برابر اینتر نیستیم و خوشبختانه هم چنین چیزی را ثابت کردیم و با یک بازی خوب به پیروزی دست پیدا کردیم.

او درباره درخشش کوادرادو گفت: خوشبختانه او در ۱۵ روز اخیر مشکلی نداشت و به همین خاطر در خانه به خوبی تمرین کرد. فکر نمی‌کردم که ۹۰ دقیقه بتواند بازی کند، اما او نشان داد که آماده است. در ابتدای فصل شرایط برای ما خوب بود، اما متاسفانه هر چه جلوتر رفتیم شمار بازیکنان مصدوم بیشتر شد و همین کار را برای ما سخت کرد. بعد از دیدار برابر اینتر انتقاد‌های زیادی از ما شد؛ انتقاد‌های که اصلا شایسته آن نبودیم. امشب نشان دادیم که وضعیت ما خوب است.

پیرلو در ادامه صحبت‌های خود گفت: انتقادات بخشی از فوتبال هستند. راضی کردن و عصبانی کردن هواداران آسان است. من به چنین چیزی عادت دارم. بعد از پیروزی هوادار خوشحال است و بعد از شکست هم طبیعی است که انتقاد کند. من سخت‌ترین شرایط را در یوونتوس تحمل کرده ام و می‌توانیم با این تیم خوب به روز‌های خوب امیدوار باشیم.

پیرلو در پایان درباره پیوستن مانژوکیچ به میلان گفت: او بازیکن بسیار خوبی است و باید بگویم که میلان خرید خوبی داشته است.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: