محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت شیده لالمی، دبیر گروه اجتماعی روزنامه «همشهری» را تسلیت گفت.

کد خبر: ۸۰۱۸۳
۱۵:۳۸ - ۲۹ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...

پیام تسلیت شریعتمداری برای درگذشت شیده لالمی

 

دیدارنیوز ـ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی متن این پیام به شرح زیر است:

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت مرحومه خانم شیده لالمی، روزنامه‌نگار باسابقه و دبیر اجتماعی روزنامهٔ همشهری موجب تاثر و تالم شد.

بی تردید وی نمونه یک خبرنگار اجتماعی منصف و حقیقت جو و راوی صادق رویداد‌ها و وقایع بود. آنچه خانم شیده لالمی را در این عرصه متمایز ساخته بود روایت گری صادقانه و دلسوزانه او از گروه‌های مختلف جامعه و صدا‌های خاموش بود. گزارشگری که با انگیزه، امید و دغدغه مندانه تلاش می‌کرد بازگو کننده چالش‌های حوزه‌های اجتماعی جامعه باشد و با انعکاس واقعی مشکلات و مسائل، به آگاهی دهی صاحب نظران و مسئولان این حوزه کمک کند.

اینجانب فقدان این فعال رسانه‌ای را به خانواده محترم، بستگان، جامعه مطبوعات کشور به ویژه همکارانش در روزنامه همشهری و عموم دوستداران ایشان تسلیت گفته و از خداوند متعال رحمت واسعه الهی مسئلت می‌کنم.»

روایتی از ترک تحصیل گسترده دختران در روستا‌های خوزستان، شورا‌های شهر و چشم‌انداز پیش‌رو، پیامد‌های اجتماعی حمل و نقل اینترنتی در خیابان‌های تهران، تاثیر ما‌های پایتخت بر سبک زندگی مردم (تهران در محاصره غول‌های تجاری)، با جان باغ‌ها به جای خانه‌های تاریخی (ساخت و ساز‌ها در تهران) و داغ فرزندان مرده روی دل‌های کزاز (گزارشی از مرگ تدریجی مردم و تولد کودکان معلول در چند صد متری صنایع بزرگ در اراک) از جمله گزارش‌های سال‌های اخیر شیده لالمی در رسانه‌ها بوده است.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: