مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: برای بازگشایی مجدد استخر‌های سرپوشیده طرح پیشنهادی خود را با در نظرگرفتن نحوه فعالیت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به زودی به استانداری تهران ارسال خواهد شد.

کد خبر: ۸۰۱۴۸
۱۱:۱۷ - ۲۹ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

طرح بازگشایی استخر‌ها به زودی به استاندار تهران ارسال می‌شود

 

دیدارنیوز ـ پریچهره، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران درباره وضعیت بازگشایی استخر‌های سرپوشیده اظهار کرد: هنوز دستورالعملی برای بازگشایی استخر‌های سرپوشیده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش دریافت نکرده‌ایم، اما به دنبال تهیه طرحی در این زمینه هستیم که پس از تصویب توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا و فدراسیون پزشکی و ورزشی به استانداری تهران ارسال خواهد شد.

وی گفت: در این طرح فرایند استفاده از استخر‌ها بر اساس پروتکل‌های بهداشتی تعریف شده که اگر تا پایان این هفته نهایی و تصویب شود، هفته آینده به استانداری ارسال خواهد شد تا درباره استخر‌هایی که ظرفیت بازگشایی دارند، تصمیمات لازم گرفته شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران خاطرنشان کرد: از یک سال گذشته به دلیل تعطیلی استخرها، زیان‌های مالی زیادی به این بخش‌ها وارد شده است. هر چند بازگشایی نیز هزینه‌های زیادی را به دنبال خواهد داشت، اما امیدوارم زودتر این اتفاق رخ دهد تا استخردار‌ها بیش از این متضرر نشوند.

پریچهره همچنین درباره این پرسش که در صورت تصویب، طرح مذکور چه زمانی عملیاتی خواهد شد، افزود: در صورت تایید استاندار و ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش، هر مجموعه آبی که ظرفیت بازگشایی را داشته باشد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: