تیتر امروز

در مهم‌ترین هفته هجدهم لیگ برتر انگلستان دیدار حساس لیورپول با منچستریونایتد با تساوی بدون گل به پایان رسید.

کد خبر: ۸۰۱۲۸
۲۲:۲۶ - ۲۸ دی ۱۳۹۹

لیورپول 0 - 0 منچستریونایتد، سرد، بی روح و بی هیجان

 

دیدارنیوز - بابک مجیدی: در لیگ‌های معتبر اروپایی امروز چندین دیدار انجام شد که نتایج آن را با هم مرور می‌کنیم:

انگلستان: لیورپول توان گلزنی ندارد

در هفته هجدهم لیگ برتر انگلستان و در مهم‌ترین دیدار دو تیم منچستریونایتد و لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به دیدار هم رفتند که در دیداری کم موقعیتف سرد و بی روح به تساوی بدون گل دست یافتند. منچستریونایتد درحالی که با ۳ امتیاز در صدر جدول بود با دفاعی لایه لایه به دنبال کسب حداقل امتیاز در خانه لیورپول بود. شاگردان کلوپ، اما همچنان در روند گلزنی کاملا ناکام بودند و نتواستند در خلق موقعیت موفق باشند و در نهایت در خانه دو امتیاز مهم داخل خانه را از دست دادند تا با ۳۴ امتیاز به رده سوم سقوط کند. شیاطین سرخ با ۳۷ امتیاز در رده اول باقی ماندند.  

در دیگر دیدار لیگ برتر انگلستان هم تاتنهام با هدایت آقای خاص موفق شد در بازی کاملا آسان و راحت در بیرون از خانه برابر تیم قعرنشین شفیلد به پیروزی رسید و به تیم‌های بالای جدول راه پیدا کند سرژ آریور، هری کین و تانوگی اندومبله گلزنان تاتنهام بودند و موفق شد با کسب این پیروزی ۳۳ امتیازی شده و در رده چهارم جدول بنشینند.  

لیورپول ۰ - ۰ منچستریونایتد، سرد، بی روح و بی هیجان

آلمان: صدر در دست همیشگی

در بوندس لیگا، بایرن مونیخ قهرمان همه‌ی جام‌های فصل گذشته، موفق شد از توقف دورتموند و لایزیک استفاده کرد و در خانه موفق شد با برتری مقابل فرایبورگ با گلزنی توماس مولر و روبرت لواندوفسکی سه امتیاز داخل خانه را گرفت و با ۴ امتیاز با ۳۶ امتیاز در صدر جدول جا گرفت.  

 

لیورپول ۰ - ۰ منچستریونایتد، سرد، بی روح و بی هیجان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: