یک عضو ارشد حماس گفت دیدار اول با حاج قاسم پس از گرفتن پست وزارت خارجه در سال ۲۰۰۶ بوده به گونه‌ای که به چند کشور از جمله ایران آمده و با وزیر امور خارجه و چندین مسئول ایرانی نیز دیدار داشته که آخرین دیدار نیز با سردار قاسم سلیمانی بوده است.

کد خبر: ۷۸۹۲۶
۱۰:۵۱ - ۰۹ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی
دیدار آدینه ۳۱

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی

همچون هفته‌های پیش دیدارنیوز اهم اخبار سیاسی هفته را مرور کرده است، از جمله نامه نگاری خانواده هاشمی با هم و منازعات اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت با رسول منتجب‌نیا که به رسانه‌ها کشیده شد، استعفای...
اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...
#دیدار ـ۱۴۰۰، قسمت چهارم

اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...

چهارمین قسمت از برنامه #دیدار_۱۴۰۰ به احتمال حضور یک نظامی در سمت ریاست جمهوری و نظرات موافق و مخالف و تحلیل‌های مختلف در مورد این موضوع پرداخته است.
عضو حماس: سردار سلیمانی ۳۶۰ کیلوگرم معادل ۲۲ میلیون دلار را در چمدان به ما کمک کرد
 
دیدارنیوز-  به نقل از العالم، محمود الزهار یکی از فرماندهان جنبش حماس فلسطین، فرمانده شهید سردار قاسم سلیمانی را درستکار و مرد عمل توصیف کرد.
 
«محمود الزهار» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در گفتگوی اختصاصی با شبکه العالم به مناسبت نزدیک شدن به سالروز شهادت فرمانده بزرگ قاسم سلیمانی گفت دیدار اول با حاج قاسم پس از گرفتن پست وزارت خارجه در سال ۲۰۰۶ بوده به گونه‌ای که به چند کشور از جمله ایران آمده و با وزیر امور خارجه و چندین مسئول ایرانی نیز دیدار داشته که آخرین دیدار نیز با سردارقاسم سلیمانی بوده است.
 
وی افزود: دیدار با احمدی نژاد رئیس جمهوری وقت نیز مثبت بود که از وی درخواست‌هایی داشتیم که من را به قاسم سلیمانی ارجاع دادند.
 

محمود الزهار گفت: در این دیدار گفتیم مشکل اساسی ما حقوق کارمندان و خدمات اجتماعی و کمک‌هایی بود که باید به مردم می‌دادیم زمانی که پس از موفقیت در انتخابات ما را محاصره کرده بودند.
 
این عضو ارشد حماس تصریح کرد: حاج قاسم فورا درخواست ما را پاسخ داد به گونه‌ای که روز بعد باید سفر می‌کردم ۲۲ میلیون دلار در چمدان‌های فرودگاه دیدم.
 
وی افزود: قرار بود مبلغ بیشتری پرداخت شود، اما ما ۹ نفر بودیم که نمی‌توانستیم بیش از این حمل کنیم، زیرا هر ساک ۴۰ کیلو گنجایش داشت از این رو من احساس کردم وی صادق و مرد عمل بود که می‌توانست از عهده کار‌ها به خوبی بربیاید و مسئولیت‌های زیادی نیز داشت.
 
الزهار افزود: وی یک روز پس از درخواست کمک دولت فلسطین در غزه، نیاز‌های اساسی نوار محاصره شده غزه از سوی رژیم صهیونیستی را تامین کرد.
 
منبع: جماران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: