رئیس سازمان امداد ونجات خبر داد:

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کشف جسد ۶ کوهنورد حوادث ارتفاعات شمال تهران خبر داد.

کد خبر: ۷۸۷۴۳
۲۰:۲۳ - ۰۶ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱؛ ویرانه دفاعی سرخ‌ها!

آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱؛ ویرانه دفاعی سرخ‌ها!

در روز پایانی هفته دوازدهم لیگ برتر، سه بازی آلومینیوم اراک ـ پرسپولیس، ماشین‌سازی ـ فولاد و نفت آبادان ـ سپاهان برگزار می‌شود. در اراک بازی پرسپولیس و آلومینیوم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

هنوز روشن نیست که آیا ابراهیم رئیسی بخت خود را در میدان انتخابات سال ۱۴۰۰ خواهد آزمود یا نه. اما ستاره اقبال او وقتی درخشیدن می‌گیرد که اصولگرایان با نامزد اجماعی در صحنه حاضر شوند. امری که در...

کشف جسد ۶ کوهنورد حادثه ارتفاعات شمال / دست کم ۱۸ تن مفقود شده اند

دیدارنیوز - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی ولی پور درباره  آخرین تعداد مفقود شدگان و جان باختگان در حادثه کوهستان شمال تهران گفت: دقایقی پیش با کشف دو جسد دیگر، مجموع اجساد کشف شده در ارتفاعات شمال تهران به ۶ نفر افزایش پیدا کرد.  

وی با بیان اینکه تاکنون یکی از اجساد کشف شده به پایین کوه منتقل شده است، افزود: پس از انتقال اجساد به پایین عملیات تشخیص هویت، تحویل اجساد به پزشکی قانونی و تحویل آنها به خانواده هایشان انجام خواهد شد.
 

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مورد تعداد مفقودی ها نیز گفت: براساس آخرین گزارش‌ها تاکنون دست کم مفقود شدن ۱۸ تن از سوی خانواده ها به جمعیت هلال احمر اعلام شده است. دیگر شهروندان نیز می توانند از طریق سامانه ۱۱۲ مفقود شدن عزیزان خود را اعلام کنند.

وی با بیان اینکه ۱۶ تیم از جمعیت هلال احمر مشغول جست و جو در نقاط مختلف در ارتفاعات شمال تهران هستند، اظهار کرد: عملیات امداد و نجات در این زمینه ادامه دارد و درخواست ما از شهرومندان این است که به اخباری که از منابع اصلی و معتبر در این زمینه ارائه می شود، توجه کنند.

عملیات جست و جو همچنان از سوی امدادگران جمعیت هلال احمر در ارتفاعات تهران در حال انجام است.
 
ریزش بهمن و وقوع کولاک در ارتفاعات شمال تهران در روز گذشته(جمعه) سبب مفقود شدن جمعی از کوهنوردان شد
 
منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: