تیتر امروز

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!
به مناسبت روز سعدی

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!

شعر ایرانی با موسیقی ایرانی پیوندی عمیق دارد. ترکیب این دو رنگینه و درهم آمیزیِ شگفتی می‌سازد و شجریان این آوازخوان بی‌همتای ایرانی، آنگاه که از سعدی می‌خواند، شنونده را می‌برد تا اوج‌های بی‌بدیل.

ضرغامی گفت: آقای آملی لاریجانی نباید تمام قد در دفاع از طبری می‎ایستاد، لااقل می‌گذاشت تحقیق و بررسی بشود.

کد خبر: ۷۸۶۰۵
۲۱:۰۰ - ۰۳ دی ۱۳۹۹
ضرغامی: آملی لاریجانی نباید از طبری دفاع می‌کرد
 
دیدارنیوز -  عزت الله ضرغامی، رئیس اسبق رسانه ملی، با مهدی نصیری سردبیر سابق کیهان در برنامه اینترنتی عصر حیرت،‌ گفتگویی داشته است که مهمترین محورهای آن در ادامه از نظرتان می‌گذرد.

*برخی قربه الی الله، آدم‌ها را از قطار پیاده می‌کنند! اینها جاهل و نادان هستند. اما یک عده کاملاً آگاهانه، دیگران را وادار به این کارها می‌کنند. نفوذ جدی است.

*امروز در کشور تولید قارون می‌کنیم. خطر بزرگ امروز؛ تقاطع اصحاب قدرت و ثروت است. در سال‌های اخیر، این دو جریان همدیگر را به خوبی پیدا کرده‌اند. اکبر طبری فقط یک نمونه از آن است.

*آقای آملی لاریجانی نباید تمام قد در دفاع از طبری می‎ایستاد. لااقل می‌گذاشت تحقیق و بررسی بشود.

تا زنده‌ام مقابل انسداد در فضای مجازی می‌ایستم

*نمی‌شود از «شعب ابی طالب» سخن بگوییم ولی مسئولان در خارج از «شعب» زندگی مرفه خودشان را داشته باشند.
*من تا زنده‌ام مقابل انسداد در فضای مجازی می‌ایستم. معتقدم اگر سرویس داخلی پرسرعت و ارزان با خدمات مفید داشته باشیم، مردم خودشان به سمت سرویس‌های خارجی نمی‌روند.

*امروز چالش اندیشه نداریم، جنگ انگیزه داریم. بزرگترین اشکال ما در انسداد فکری این است که بحث‌های فکری و فلسفی را حکومتی می‌کنیم.

*شهید مطهری در تفسیر سوره فجر می‌گوید، آنهایی که از آزمایش ثروت سربلند بیرون آمدند، بسیار کمتر از کسانی هستند که با فقر و زندگی متوسط امتحان شدند.
اصلاح‌طلبان بعد از دوم خرداد رفتار تنگ نظرانه و حذفی داشتند
*اصلاح طلبان، بعد از دوم خرداد، به شدت رفتار تنگ نظرانه و حذفی داشتند. به نحوی که حاضر نشدند کوچکترین ارتباط و گفتگویی با اصولگرایان داشته باشند.

*رهبری یکبار در سال ۸۸، سه شاخص را برای مرزبندی مطرح کردند. نباید صدتا مرزبندی جدید ایجاد کرد. با بسیاری از نیروهای انقلاب مرزبندی کرده‌ایم.

*بسیاری از کسانی که پیش شما می‌آیند و می‌گویند اسلام در خطر است! آخر بیزینس هستند! یعنی بلدند از کجا شروع کنند تا به اهداف اقتصادی‌شان برسند.

*از علل بدحجابی ضعف تئوریک است. ما کارشناسان رده یک در کشور نداشتیم تا آنطور که دختران جوان ما اقناع شوند با آنان صحبت کنند.
 
منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: