تیتر امروز

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: فرصت متقاضیان مسکن ملی برای تکمیل و پرداخت آورده نقدی تا ساعت ۲۴ جمعه (پنجم دی‌ماه) تمدید شد.

کد خبر: ۷۸۳۹۵
۱۳:۰۵ - ۰۱ دی ۱۳۹۹

معاون وزیر راه و شهرسازی:مهلت تکمیل آورده نقدی مسکن ملی تا ۵ دی‌ماه تمدید شد

 
دیدارنیوز ـ به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، «محمود محمودزاده» افزود: آخرین مهلت نام نویسی مسکن ملی تا ۳۰ شهریور بود که تا ساعت ۲۴ روز ۳۰ آذرماه برای تکمیل مدارک و آورده نقدی مهلت داده شد.

وی افزود: برای آخرین بار تا ساعت ۲۴ جمعه ۵ دی دوباره فرصتی را برای کسانی که مدارک خود را تکمیل کرده اند، اما در تأمین آورده نقدی خود دچار مشکل بودند، تعیین کردیم.

محمودزاده ادامه داد: کسانی که پول واریز کردند و پیامک برای آن‌ها نیامد مشکلی نیست و می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام و ورود کد رهگیری شان از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع شوند.

وی افزود: پس از تعیین تکلیف متقاضیان مرحله نخست، نام‌نویسی جدیدی را برای مسکن ملی خواهیم داشت.

پیشتر وزیر راه و شهرسازی، با بیان اینکه ملاک وزارت راه و شهرسازی درباره قیمت واحد‌های تولیدی در طرح اقدام ملی، همان برآورد اولیه است، گفت: وزارت راه و شهرسازی تاکنون قیمت نهایی را درباره مسکن‌های این طرح اعلام نکرده است.

وزارت راه و شهرسازی متوسط قیمت ساخت آپارتمان در طرح اقدام ملی مسکن را از ۲ تا ۲.۵ میلیون تومان در هر متر مربع اعلام کرده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: