رئیس‌جمهوری روسیه در تماس تلفنی با الهام علی‌اف و نخست‌وزیر ارمنستان عملکرد نیروهای صلح‌بان روسیه در قره‌باغ و گام‌های آینده برای تقدیم کمک انسانی به ساکنان را بررسی کرد.

کد خبر: ۷۶۴۶۳
۲۱:۳۲ - ۰۴ آذر ۱۳۹۹

تیتر امروز

کمال اطهاری: جامعه مدنی الگوی توسعه و سیاست اجتماعی شایسته را به جامعه ارایه کند/روشنفکری رادیکال از «ایران» غافل است
گزارش اختصاصی دیدار از نشست حامیان جامعه مدنی (حجم) + فیلم و صوت

کمال اطهاری: جامعه مدنی الگوی توسعه و سیاست اجتماعی شایسته را به جامعه ارایه کند/روشنفکری رادیکال از «ایران» غافل است

کمال اطهاری در وبیناری به میزبانی حامیان جامعه مدنی به انتقاد همزمان از رویکردهای نئولیبرالیستی و نیز روشنفکری رادیکال پرداخته و مهم‌ترین نیاز امرور را ارایه الگوی توسعه دانش‌بنیان می‌داند.
کرملین: پوتین با علی‌اف و پاشینیان وضعیت قره‌باغ را بررسی کرد
 
دیدارنیوز - به نقل از سایت شبکه العهد، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در تماس تلفنی با الهام علی‌اف، رئیس‌جمهوری آذربایجان و نیکول پاشینیان، نخست‌وزیر ارمنستان علاوه بر موضوع نیروهای حافظ صلح روسیه و گام‌های آینده برای ارائه کمک‌های انسانی به ساکنان به بررسی مسائل اقتصادی و ازسرگیری فعالیت حمل و نقل در منطقه پرداخت.

در این راستا، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه امروز، سه‌شنبه اعلام کرد، توافقنامه سه‌جانبه درباره قره‌باغ به طور مستمر در حال اجراست؛ توافقنامه‌ای که با مشارکت روسیه، ارمنستان و جمهوری آذربایجان حاصل شده است.

او گفت: پایبندی کاملی نسبت به اجرای کامل توافقنامه وجود دارد و ما هر روز از اجرای کامل آتش‌بس و احترام کامل به آن از سوی همه طرف‌ها اطمینان حاصل می‌کنیم.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: