تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

برف و باران در جاده‌های ۲۰ استان کشور/ کاهش تردد‌های جاده‌ای تاکنون

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محور‌های ۲۰ استان کشور خبر داد.

کد خبر: ۷۶۱۳۰
۱۰:۵۷ - ۰۱ آذر ۱۳۹۹

برف و باران در جاده‌های ۲۰ استان کشور/ کاهش تردد‌های جاده‌ای تاکنون

 

دیدارنیوز ـ سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر و برابر گزارش اعلام شده از سوی مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور شاهد بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، مازندران، سمنان، همدان، چهارمحال و بختیاری و آذربایجان غربی هستیم.

وی ادامه داد: همچنین در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، گیلان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، لرستان، اصفهان، مرکزی و قم نیز بارش باران گزارش شده است که در این خصوص لازم است رانندگان حتما نکاتی را مدنظر قرار دهند، اول وضعیت خودرو است که حتما باید به امکانات مخصوص فصل سرما نظیر زنجیر چرخ، داشتن بخاری و ... مجهز باشد و دوم هم رعایت نکات ایمنی در رانندگی است، یعنی رانندگی با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی مناسب و استاندارد شرایط بارندگی.

به گفته رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، در محور‌های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه‌های تهران - شمال و قزوین - رشت بارش برف و باران گزارش شده است.

شیرانی درباره وضعیت ترافیکی محور‌های کشور نیز گفت: در محور‌های شمالی و نیز اکثر محور‌های کشور تردد به آرامی در حال انجام است و مشکل ترافیکی خاصی نداریم، اما در آزادراه قزوین - کرج - تهران در محدوده‌های کردان و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک و محدوده‌های گرمدره و وردآورد و نیز محور شهریار - تهران در محدوده شهرقدس ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی از انسداد محور فرعی گنج نامه - تویسرکان در استان همدان نیز خبر داد و گفت: از حوالی ساعت هشت صبح امروز این محور به دلیل بارش برف مسدود می‌باشد و تردد از محور جایگزین همدان - جوکار - تویسرکان و همدان - اسدآباد - تویسرکان انجام می‌شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره میزان تردد در جاده‌ها نیز گفت:حجم تردد در جاده‌ها کاهش داشته است، اما آمار دقیق و عددی آن را باید پس از بررسی نهایی و پایان روز منتشر کرد.
 
منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر