تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

شبکه سی ان ان گزارش کرد، منابع آگاه گفته اند دو مقام ارشد وزارت امنیت داخلی آمریکا تحت فشار کاخ سفید مجبور به استعفا شده اند.

کد خبر: ۷۵۵۷۶
۱۲:۳۳ - ۲۳ آبان ۱۳۹۹
استعفای ۲ مقام ارشد وزارت امنیت داخلی آمریکا تحت فشار کاخ سفید
 
دیدارنیوز - به نقل از سی ان ان، یکی از این مقامها متعلق به واحد سایبری وزارت امنیت داخلی است که در پی تغییرات دولت دونالد ترامپ در حوزه امنیت ملی استعفا کرد. او که "برایان ویر" نام دارد معاون مدیر امنیت سایبری در آژانس موسوم به آژانس امنیت زیرساخت و امنیت سایبری (CISA)، زیر مجموعه وزارت امنیت داخلی، بوده است.

منابع همچنین به سی ان ان گفتند، علاوه بر برایان ویر، "والری بوید"، معاون رئیس امور بین الملل وزارت امنیت داخلی هم تحت فشار کاخ سفید استعفا کرده است.

سی ان ان گزارش کرد، آنگونه که مشاهده کرده نامه استعفای ویر خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نوشته شده و عنوان کرده، استعفای او از امروز جمعی اجرایی می شود.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار