حجت الاسلام احمد زرگر به عنوان رئیس جدید دادگاه انقلاب تهران معارفه شد.

کد خبر: ۷۵۴۳۳
۱۱:۲۰ - ۲۱ آبان ۱۳۹۹

با نودیع حجت الاسلام غضنفر آبادی؛ قاضی زرگر رئیس جدید دادگاه انقلاب تهران شد

 

دیدارنیوز ـ حجت‌الاسلام والمسلمین احمد زرگر رئیس جدید دادگاه انقلاب اسلامی تهران در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس جدید دادگاه انقلاب بیان کرد: دادگاه انقلاب در شرایطی که به وجود آمد و زحماتی که در طول این چهل سال انجام گرفت، مشکلاتی را از کشور برطرف کرد و منافعی نصیب کشور شد که در این بحثی نیست.

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی تهران خاطرنشان کرد: من از ششم فروردین ماه سال ٥٨ در این تشکیلات بودم و واقعاً شب و روز نداشتیم و نداشتند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دستگاه قضائی بیان کرد: دادگاه انقلاب جایگاه رفیعی دارد؛ هدف نظام مقدس اسلامی کار فرهنگی و پیاده کردن احکام اسلامی است؛ لذا درخواستی که از مسئولان نظام، قوه قضائیه و عزیزان همکار دارم، این است که دست به دست هم دهیم و یک تشکیلات قوی با قولی که آقای محسنی و ریاست قوه قضائیه دادند همتراز با نظام اسلامی را محقق کنیم.

قاضی مقیسه نیز در این مراسم با تقدیر از اقدامات غضنفر آبادی رئیس پیشین دادگاه انقلاب گفت: امروز یک فرد قرص و محکم و نفوذناپذیر به سمت ریاست دادگاه انقلاب منصوب شد و ما از این جهت خیلی خوشحالیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوحی از حجت‌الاسلام و المسلمین غضنفر آبادی و قاضی مقیسه تقدیر به عمل آمد و با اعطای حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین زرگر به عنوان رئیس دادگاه انقلاب اسلامی تهران منصوب شد.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: