استاندار تهران گفت: از ۸ صبح روز گذشته تا ۸ صبح امروز ٧٩ نفر در استان تهران به دلیل ابتلا به کرونا فوت شدند.

کد خبر: ۷۴۷۴۸
۲۱:۱۰ - ۱۱ آبان ۱۳۹۹
فوت ٧٩ نفر در استان تهران از صبح دیروز تا امروز بر اثر کرونا
 
دیدارنیوز - استاندار تهران در سومین جلسه شورای اداری استان تهران از فوت ٧٩ نفر از ۸ صبح روز گذشته تا ۸ صبح امروز بر اثر ابتلا به کرونا ویروس در استان تهران خبر داد.

استاندار تهران درباره احتمال اعمال تعطیلی دو هفته ای تهران نیز گفت: هر تصمیم گیری نقاط مثبت و منفی دارد و این پیشنهادات باید به صورت جامع بررسی شود و نهایتا در ستاد ملی مقابله با کرونا بررسی و تصویب شود.

وی افزود: فردا جلسه ای با حضور ٧ استاندار به نمایندگی از استانداران سراسر کشور و ٧ رییس دانشگاه علوم پزشکی به نمایندگی از روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور با وزرای کشور و بهداشت خواهیم داشت که در آن پیشنهادات بررسی می شود تا در شرایطی که امروز با آن مواجه هستیم در جهت سلامت مردم و جامعه تصمیمات و محدودیت هایی اعمال کنیم.

وی ادامه داد: البته باید بررسی شود این محدودیت ها چه مشکلاتی برای سایر اقشار جامعه فراهم می کند و همه جوانب در نظر گرفته شود به این ترتیب جلسه فردا بسیار مهم است تا پیشنهادات بررسی و تصمیم های لازم اتخاذ شود.

 استاندار تهران در ابتدا آمار فوت شدگان در استان تهران را ۷۹ نفر از صبح امروز تا ظهر امروز اعلام کرده بودند و پس از دقایقی این آمار را اصلاح و اعلام کردند که این تعداد فوتی در استان تهران از ۸ صبح روز گذشته تا ۸ صبح امروز بوده است.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: