مروری بر نتایج امروز در لیگ‌های اروپایی
کد خبر: ۷۴۶۷۰
۲۰:۲۸ - ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تیتر امروز

برد شکننده منچسترسیتی تا همان همیشگی برای مونیخ و رئال
 
در هفته هفتم لیگ برتر انگلستان، منجسترسیتی با تک گل کایل واکر برابر شفیلدیونایتد پیروز شد، بایرن مونیخ با گل‌های مولر و گنبری از سد کلن گذشت و رئال مادرید هم با گل نوبرانه ادن آزار موفق شد هوئسکا را ۴ تایی کند.
***
 
دیدارنیوز – بابک مجیدی: عصر امروز تا قبل از ساعت ۹ شب، چندین بازی در لیگ‌های برتر اروپایی انجام شد. گزارش حاضر مروری است بر نتایج این بازی‌ها. 


انگلستان: منچسترسیتی می‌برد، اما نه مثل سابق


منچسترسیتی که هدایت آن بر عهده گواردیولا مربی نامدار اسپانیایی است، امروز در اولین بازی هفته هفتم، در خانه شفیلد، میهمان این تیم بود و موفق شد با تک گل کایل واکر  که با پاس گل کوین دی بروین هافبک نامدار بلژیکی به ثمر رسید؛ از سد این حریف سخت کوش بگذرد. سیتی با کسب این سه امتیاز توانست روند نتیجه نگرفتن خود را تا حدودی جبران کند. سیتی‌زن‌ها با این برد ۱۱ امتیازی شدند و در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفتند.
 
برد شکننده منچسترسیتی تا همان همیشگی برای مونیخ و رئال
 

اسپانیا: گل نوبرانه آزار برای رئال مادرید بعد از ۱ سال


رئال مادرید بعد از برد حساس مقابل بارسلونا و تساوی کابوس وار مقابل مونشن گلادباخ در لیگ قهرمانان اروپا، امروز عصر در اولین بازی هفته هشتم در ورزشگاه خانگی خود میزبان هوئسکا بود که توانست با گل‌های ادن آزار، دو گل بنزما و فدریکو والورده با ۴ گل از سد حریف نه چندان قدرتمند خود بگذرد و با کسب این سه امتیاز، ۱۶ امتیازی شده و صدر جدول لالیگا را از آن خود کند. نکته مهم این دیدار، گلزنی ادن آزار بازیکن ۱۶۰ میلیونی این تیم بعد از یک سال بود که در طول یک سال گذشته به صورت مداوم مصدوم و خانه نشین بود.
 
برد شکننده منچسترسیتی تا همان همیشگی برای مونیخ و رئال


آلمان: برد  مونیخ و دورتموند


در بوندس لیگا آلمان، بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی در زمین کلن با گل‌های توماس مولر از روی نقطه پنالتی و سرژی گنبری و تک گل دومینیک دراکسلر در دقیقه ۸۲ برای کلن، موفق شد از این تیم سخت کوش بگذرد و با گرفتن ۳ امتیاز حساس این مسابقه، با ۱۵ امتیاز راهی صدر جدول شود و ادامه مسیر قهرمانی را طی کند.
 
برد شکننده منچسترسیتی تا همان همیشگی برای مونیخ و رئال

در دیگر دیدار امشب بوندس لیگا، دورتموند با دبل متز هوملز مدافع کهنه کار خود که بعد از یک دهه موفق به دبل شد، توانست از سد تیم تازه صعود کرده آرمینیا بیله فلد عبور کند و با گرفتن این سه امتیاز در عدد ۱۵ با بایرن مونیخ هم امتیاز شده و در صدر جدول جا خوش کند.  
 
برد شکننده منچسترسیتی تا همان همیشگی برای مونیخ و رئال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: