تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.

محمدرضا عارف، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی به مناسبت درگذشت استاد محمدرضا شجریان، صدای این استاد آواز ایران را عجین شده با فرهنگ و هویت ملی ایران دانست.

کد خبر: ۷۳۰۶۹
۲۰:۱۸ - ۱۷ مهر ۱۳۹۹
محمدرضا عارف: صدای استاد شجریان با فرهنگ و هویت ملی ایرانیان عجین شده است
 
دیدارنیوز - متن پیام عارف به شرح زیر است:

دلشده سرای امید سر بر آستان جانان نهاد و فرهنگ و ملتی را داغدار عروجش کرد.

استاد محمدرضا شجریان، خسرو آواز ایران که صدای او با فرهنگ و هویت ملی ما ایرانیان عجین شده است و  با صدای آسمانی و ملکوتی خود چه آن زمان که "ربنا" را مژده مبارک ماه رمضان ساخت و چه آن هنگام که با "مرغ سحر"ش زمزمه مشترک برای همه ما ساخت، تنها و تنها برای این مردم و مرز و بوم خواند و هدفی جز اشاعه فرهنگ اصیل ایرانی نداشت و چه اندوهبار که با کج سلیقگی مدیران صدا و سیما در سالیان اخیر مردم ایران در زمان افطار از شنیدن ربنای استاد از این رسانه محروم ماندند.

با قلبی آکنده از اندوه غم فقدان استاد بزرگ ایران زمین، این ضایعه را به تمامی ملت ایران، دوستداران و ارادتمندان ایشان، فرزندان این استاد بزرگوار، به ویژه آقای همایون شجریان و سایر بازماندگان محترم تسلیت عرض می‌نمایم و برای آن مرحوم غفران الهی از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: