تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت:سامانه بارشی هم چنان در نوار شمالی کشور فعال است و تا پایان هفته روند کاهش دما در استان‌های شمالی ادامه دارد و بارندگی‌ها ٨ استان را با خطر بالا آمدن آب رودخانه‌ها تهدید می‌کند.

کد خبر: ۷۲۷۸۹
۱۱:۰۲ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ «فریبا گودرزی» روز دوشنبه گفت: برای امروز و فردا در اغلب مناطق کشور وزش باد شدید خواهیم داشت.
 
وی گفت: تا پایان هفته کاهش تدریجی دما بین ۶ تا ۱۰ درجه در نوار شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود و با پایداری هوای سرد تا پایان هفته در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات شمال غرب، شاهد بارش برف خواهیم بود. 
 
گودرزی گفت: از امروز در شمال شرق و بخش‌هایی از غرب نیز بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
 
وی نسبت به بالا آمدن اب رودخانه‌ها در استان‌های گیلان، اردبیل، شمال زنجان، مازندران، خراسان شمالی، نیمه شمالی اذربایجان شرقی و غربی هشدار داد و از هم وطنان خواست تمهیدات لازم را برای عبور از ارتفاعات و جاده‌های لغزنده را در نظر بگیرند.
 
به گفته گورزی آسمان تهران امروز نیمه ابری و در بعد از ظهر با افزایش ابر گاهی با بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و دمای هوا در پایتخت در دو روز آینده خنک‌تر خواهد شد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: