تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

رئیس شورای شهر تهران از تبدیل مشکلات صنفی شهر به مسائل انتخاباتی و سیاسی گلایه کرد.

کد خبر: ۷۲۷۲۳
۰۹:۵۶ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
انتقاد هاشمی از تبدیل مشکلات صنفی تهران به رقابت های انتخاباتی
 
دیدارنیوز - محسن هاشمی صبح امروز در ابتدای جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در مورد روزهای کرونایی تهران و تعطیلی یک هفته ای پایتخت گفت: در ابتدا می بایست پیروزی تیم پرسپولیس که در جدالی نا برابر با  النصر رخ داد را به همه تبریک بگویم.

وی در پاسخ به این سوال که طرفدار قرمز هستید یا آبی گفت: من قبل از انقلاب دانش آموز بودم هوادار تیم قرمز بودم و امیدوارم در فینال بازی های جام آسیا بتوانند پیروز شوند و همچنین هفته نیروی انتظامی را نیز به خدمت گذاران نظم و امنیت عمومی تبریک می گویم که ارتباط تنگاتنگ با مدیریت شهری دارند و باید به رفع کمبود زیر ساخت به خصوص ساخت کلانتری بیشتر کمک کنیم.

وی در مورد روزهای کرونایی پایتخت نیز با بیان اینکه لازم است تعطیلات دو هفته ای به طور کامل برای تهران در نظرگرفته شود و می تواند زنجیره انتقال را مهار کند، ادامه داد: معمولا تعطیلات یک هفته ای برای کرونا،جوابگو نیست چراکه زنجیره انتقال این بیماری دو هفته است و من متوجه نشدم چرا زالی درخواست یک هفته تعطیلی را داشتند و حالا که درخواست داشتند امید است دو هفته ای کنند تا زنجیره حذف شود.

هاشمی درمورد مشکلات حمل ونقلی پایتخت نیز افزود: مشکل اصلی این است که وقتی  ما اعلام می کنیم که مشکل حمل و نقل داریم گروه های سیاسی و روزنامه ها و سایت ها بیشتر به جهت تخریبی موضوع نگاه می کنند تا ارائه راهکار، مثلا صحبت های اخیر من را با تیتر "بی عرضگی شورای شهر" منتشر کرده بودند یا تیتر زده بودند اختلاف دولت و شهرداری! در حالی که اصلا موضوع این نیست چراکه کشور دچار مشکل نقدینگی است و تورم داریم و دولت هم مشکلات ارزی دارد و این درحالی است که بین 30 تا 50 درصد قطعات ناوگان حمل ونقل نیز خارجی هستند و قیمت ارز و تحریم ها تاثیرات منفی گذاشته است.

وی ادامه داد: بهتر است به جای تبدیل کردن معضلات صنفی شهر به رقابت های انتخاباتی و سیاسی، به فکر شهر باشیم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: