تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

مهلت ثبت برای درخواست خوابگاه دانشجویان این دانشگاه در ترم تحصیلی جاری امروز شنبه ۱۲ مهر ماه جاری به پایان می‌رسد.

کد خبر: ۷۲۶۷۶
۱۲:۵۰ - ۱۲ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ بنا بر اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی، دانشجویان دوره‌ها و مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیلی اعم از شبانه و روزانه که غیر بومی هستند می‌توانند با مراجعه به سامانه گلستان درخواست خود برای دریافت خوابگاه را ثبت کنند و دانشجویان در طول ترم فقط برای یک نوبت می‌توانند از خوابگاه‌های دانشگاه استفاده کنند و مهلت اسکان در خوابگاه قابل تمدید نیست.
 
همچنین تاریخ شروع اسکان در خوابگاه‌های دانشگاه شهید بهشتی یک ماهه است یعنی دانشجویانی که در حال حاضر از خوابگاه استفاده می‌کنند تا تا ۱۰ آبان می‌توانند در این مراکز اسکان داشته باشند و بازه زمانی بعدی متعاقبا از سوی این دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
 
نکته قابل توجه اینکه، فقط دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید بهشتی که فعالیت‌های عملی و پژوهشی دارند می‌توانند دانشجویان در واحد‌های خوابگاهی اسکان داشته باشند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: