تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه امنیت، مقدمه و پیش نیاز توسعه کشور است، گفت: لازم است کارکنان نیروی انتظامی برای ارائه خدمات و پاسخگویی به مردم و هدایت موثر ماموریت ها آمادگی همیشگی داشته باشند.

کد خبر: ۷۲۵۸۰
۱۱:۴۱ - ۱۰ مهر ۱۳۹۹
امنیت پیش نیاز توسعه کشور است
 
دیدارنیوز - سردار مهدی معصوم بیگی در جمع کارکنان پلیس پیشگیری ناجا اظهار کرد: امنیت، نعمت بسیار بزرگ و ارزشمندی است از این رو کارکنان نیروی انتظامی خصوصا مجموعه پلیس پیشگیری در سراسر کشور که در راستای تامین نعمت امنیت، آرامش و آسایش مردم شبانه روز در حال تلاش و مجاهدت هستند، انسان های ارزشمندی هستند چراکه آنها مهم‌ترین نیاز بشر را تامین می‌کنند.

وی افزود: امنیت مقدمه، پیش نیاز و بستر تمام پیشرفت ها و توسعه کشور است بنابراین کارکنان نیروی انتظامی باید قدر و منزلت و ارزش کار خود را که هم ردیف با عبادت ارزیابی شده است بدانند، مردم عزیز و انقلابی ما هم قدردان زحمات همه تلاشگران عرصه نظم و امنیت هستند.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر لزوم آمادگی همیشگی کارکنان برای ارائه خدمات و پاسخگویی به مردم همچنین مدیریت و هدایت موثر ماموریت‌ها ادامه داد: حفظ آمادگی و هوشیاری، پاسخگویی به مطالبات رده های تابعه و رسیدگی به درخواست مراجعان و تکریم ارباب رجوع و آموزش نیروهای زیرمجموعه از جمله تدابیر و امور مورد تاکید در نیروی انتظامی است که همه ما مکلف و موظف به اجرای کامل آن هستیم.  
سردار معصوم بیگی ادامه داد: کلانتری ها و پاسگاه ها در خط مقدم ماموریت های نیروی انتظامی و ویترین سازمان و نظام محسوب می شوند لذا در خط مقدم بودن نیازمند سرآمد بودن در نظم، اطاعت پذیری، آمادگی و پاسخگویی است.
ارشد ترین مقام پلیس پیشگیری ناجا گفت: به هر میزان که از آموزش و تمرین های تخصصی برخوردار باشیم به همان میزان انگیزه، توان و آمادگی ما برای انجام ماموریت ها ارتقاء خواهد یافت.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا به فرمایش حضرت علی (ع) در خصوص اهمیت دوراندیشی اشاره کرد و گفت: ایشان فرموده اند: "پیروزی و موفقیت در سایه دور اندیشی حاصل می شود"، این بیان ارزشمند مولای متقیان نشانگر اهمیت برنامه ریزی، آموزش و تمرین و ممارست برای حفظ آمادگی است لذا به تناسب شرایط، زمان و مکان باید توان خود را افزایش و به مرحله صد در صد برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار معصوم بیگی با بیان اینکه امنیت تعطیل بردار نیست، خاطرنشان کرد: شایسته است کارکنان نیروی انتظامی برای تامین امنیت نه تنها از آمادگی کامل برخوردار باشند بلکه از منظر اخلاق، توانایی جسمانی، روحی و فکری نیز ورزیده و الگو باشند.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: