تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

سهام آسیا اقیانوسیه علی‌رغم افت شاخص شانگ‌های پس از اخبار تحریم اسمیک چین توسط آمریکا رشد کرد.

کد خبر: ۷۲۲۸۷
۰۸:۵۰ - ۰۷ مهر ۱۳۹۹
 
دیدارنیوز ـ به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، روز دوشنبه، سهام آسیا اقیانوسیه علی‌رغم افت شاخص شانگ‌های پس از اخبار تحریم اسمیک چین توسط آمریکا رشد کردند.
 
سهام شرکت اسمیک پس از اینکه گزارشات نشان داد آمریکا به دنبال تحریم صادرات به این شرکت به بهانه امکان استفاده نظامی از تجهیزات آمریکایی است، بیش از ۴ درصد سقوط کرد.
 
گسترده‌ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی در خارج از ژاپن درصد رشد کرد در حالی که نیکی ژاپن ۰.۷۲ درصد بالا آمد.
 
در بازار چین، کامپوزیت شانگ‌های با سقوط سهام اسمیک پس از خبر تحریم آن توسط آمریکا ۰.۲۳ درصد افت کرد. شاخص هانگ‌سنگ در هنگ‌کنگ ۰.۵۴ درصد بالا آمد.
 
ای‌اس‌اکس استرالیا با رشد اندک ۰.۰۸ درصدی روبرو شد، در حالی که کوسپی کره‌جنوبی ۱.۵۲ درصد جهش کرد.
 
در بازار ارز، رشد دلار در برابر ارز‌های مهم آسیا اقیانوسیه متوقف شد. در مقابل یوآن چین، دلار ۰.۰۲ درصد افت کرد و به نرخ برابری ۶.۸۲۰۵ واحد رسید، در حالی که در مقابل ین ژاپن ۰.۲۴ درصد افت کرد و به نرخ برابری ۱۰۵.۳۴ واحد رسید.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: